Село в Донецькій області стане "меккою" сюрреалізму

Одна з робіт херсонського художника Михайла Толстих. Фото: & nbsp; В. Гріз

В селі Андріївка Донецькій області 25 квітня в арт -резіденціі Будинок Механізатора відбудеться відкриття першої виставки семантичного сюрреалізму. Ініціатором проведення виставки став художник з Криму Юрій Расін, який і написав маніфест цього культурного течії.

Як розповів "Сегодня" куратор проекту Віктор Гріз, у виставці візьмуть участь 12 авторів не тільки з Донецька, а й Москви, Одеси, Херсона, Санкт-Петербурга, Ялти і Запоріжжя. "На радість шанувальникам мистецтва будуть представлені дуже якісні зразки живопису, - пояснив Гріз. - Арт-резиденція знаходиться не в Донецьку, але це досить цікавий об'єкт, адже це нова креативна майданчик в регіоні для проведення культурних подій. Коли створюється проект такого великого масштабу, то зовсім не важливо, де він пройде - в столиці або провінції, важливий його творчий резонанс ".

До слова, після закінчення виставки близько 30 робіт підуть з молотка на благодійному аукціоні, гроші від якого підуть на культурні проекти арт-резиденції. Виставка буде працювати до 1 червня з 11:00 до 19:00. Вхід вільний. Дістатися до арт-резиденції Будинок Механізатора можна з АС "Центр" автобусними маршрутами №197 і 197а.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку