Вистава "Бебі-середовище. Амур" в Хабаровську в Хабаровський крайовий театр драми. Купити квитки на Спектакль "Бебі-середовище. Амур" 1 червня 2019

Додати в обране

Вартість квитків: 500 руб.

Хабаровський крайовий театр драми запрошує дітей та батьків на спектакль "Бебі-середовище. Амур".

Дитячий проект Хабаровського крайового театру драми BabyLab - це театр живої музики для малюків у віці від 6 місяців до 3 років і їх батьків, дідусів і бабусь.

На виставі обов'язково враховуються вікові особливості дітей (0 +): тривалість бебі - вистави 45-60 хвилин, протягом яких глядачі можуть зручно розташуватися на подушках, килимках або стільцях, вільно переміщатися по залу. Під час вистави діти не обмежені зоровим місцем-вони можуть танцювати, грати з іграшками (запропонованим реквізитом), займатися творчістю (малювання олівцями і т.п) - для цього створено середовище, комфортна для сімей з маленькими дітьми, ігрові та арт-зони.

Заохочується цікавість і активний інтерес маленьких дітей до музики: в ході заходу вони можуть близько підходити до музикантів, а після концерту всім бажаючим надається можливість познайомитися з інструментами, помацати їх і самостійно помузіціровать. На виставі звучить музика різних жанрів - класична, народна, етнічна. Музика ретельно підібрана з урахуванням вікового цензу.

Завдання бебі-лабораторії - підвищити рівень розвитку дитячої уяви, спільно з професійними артистами навчити дітей грати персонажів.

При відвідуванні вистави потрібно знімати взуття батькам і дітям. Пол застеляють спеціальними матами.

Вартість: 500 руб. Квиток купується на батька і дитини окремо.
Консультація по купівлі квитків онлайн: 8 800 775 20 10 (дзвінок безкоштовний).
Телефон для довідок: +7 (4212) 30-68-25.
Адреса: Хабаровський крайовий театр драми, вул. Муравйова-Амурського, 25.