Soprano & Хор Турецького у Владивостоці в FESCO Hall 16 травня 2017

Додати в обране

Вартість квитків: від 2000 до 4500 руб.

16 травня в концертному залі FESCO Hall відбудеться концерт Soprano і Хору Турецького c програмою «Посмішка Бога - веселка».

Вартість: від 2000 до 4500 руб.

«Хор Турецького» - це музичний феномен XXI століття, синергія унікальних вокальних можливостей, акторської майстерності і надзвичайною харизми солістів. Їх називають рекордсменами популярності: близько 200 щорічних виходів на сцену 3 000 аншлагів, 19 000 глядачів в СК «Олімпійський» і 150 000 чоловік на Поклонній горі.

Soprano - унікальний проект, якому підвладні твори світової музичний культури будь-якої складності створювався протягом двох років. За право співати в колективі боролися сотні претенденток, і в результаті декількох кастингів в проекті залишилися кращі з кращих. У Soprano представлені всі існуючі жіночі співочі голоси: від найвищого (колоратурне сопрано) до найнижчого (меццо).

Михайло Турецький: «Сопрано випереджає свій час. Це був серйозний кастинг на артиста, на внутрішній світ. Я шукав справжніх співачок, заручниць професії. І я їх знайшов. Так запалюються зірки! Ми разом з моїм музичним холдингом продовжуємо піднімати престиж якісної музики в Росії. Боремося за просування культури в маси. Лікуємо душі людей, яким набридла музична безглуздість і халтура ».

Музична зухвалість професіоналів дозволяє «Сопрано» робити зі своїх концертів незабутнє блискуче шоу. Адже вони разом з Михайлом Турецьким, який відкрив жанр «арт-група» в музиці, продовжують пропагувати хороший музичний смак, яскравість і талант.

Під час концерту будуть масового поширюватися посмішки і гарний настрій!

Консультації по онлайн-купівлі квитків за тел .: +7 (423) 230-06-86.

вул. Верхнепортовая, 38