Портрет Шукшина намір передати в дар Алтайському краю заслужений художник Росії Олег Закоморний

8 грудня 2010 р 17:00

Таке бажання він висловив під час XV Московської художньої ярмарки «Арт манеж 2010».

Як повідомили в Представництві Алтайського краю при Уряді Російської Федерації, портрет Василя Макаровича Шукшина зайняв центральне місце в експозиції художника, яка була представлена на XV Московської художньої ярмарку «Арт манеж 2010». Вона пройшла з 1 по 5 грудня в московському «Манежі».

Особливу увагу звертала на себе серія скульптур Олега Закоморного, присвячена темі дитинства, а так само його графічні картини.

Портрет Василя Макаровича Шукшина, виконаний в цій техніці, зайняв центральне місце на експозиції художника в «Арт манежі». Цю роботу художник збирається передати в дар Державному художньому музею Алтайського краю в Барнаулі.

Картина передає не тільки зовнішню схожість з чудовим алтайських письменником, актором і режисером, але і константу його характеру. Створений автором образ здається незвичайно живим і реалістичним.

«Шлях до досконалості нескінченний, але прекрасний, і знайти гармонію, створити мистецтво щире, живе і є, мабуть, моя мета», - каже Олег Закоморний.

Довідка: Олег Георгійович Закоморний - скульптор, член Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд« Новий світ - 500 »(місто Москва).

Олег Закоморний - член Московського союзу художників і Московського відділення творчої Спілки художників Росії. Він один з небагатьох скульпторів, які втілили в своїй творчості тему балету. Більшість його творів оспівують красу і грацію танцю, руху і польоту.

Він закінчив Московську художню середню школу, потім Московський державний художній інститут імені Сурікова. Діапазон його захоплень широкий. Він - автор цілої серії театральних портретів.

Закоморний Олег Георгійович народився в 1968 році. У 1986 році закінчив Московську середню художньою школу ім. Томського. У 1994 р - Московський державний академічний інститут ім. Сурикова, майстерня професора Л. Кербела. Член Московського Союзу художників з 1995 року і Московського відділення Творчого Союзу художників Росії з 1996 року.

Стипендіат Міністерства культури за 1997 року. З 1994 року веде активну виставкову діяльність в нашій країні і за кордоном. Роботи скульптора зберігаються в зібраннях російських музеїв, в галереях і приватних колекціях Росії і багатьох країн світу. Живе і працює в Москві.

8 грудня 2010 р 17:00   Таке бажання він висловив під час XV Московської художньої ярмарки «Арт манеж 2010»