ОмГТУ: Події. Омський Державний технічний університет. Офіційний сайт.

31 травня 2017 року 12.00 в Міжнародному прес-центрі МКР-Медіа відбудеться прес-конференція «Омська арт-резиденція. Культура міського простору ».

З 31 травня по 12 червня 2017 року Омську вперше пройде масштабний форум "Омська Арт-резиденція 2017", організатором якої є опорний Омський державний технічний університет. Генеральний партнер форуму - Міждержавна Корпорація Розвитку.

В рамках Арт-резиденції пройде урбаннеделя, де на средовом воркшоп «Своя історія» буде розроблений проект змін і перетворення внутрішнього дворика Драматичного ліцейського театру.

Про те, як підготувати простір і жителів до змін, розкажуть експерти.

Спікери: Олексій Комов, архітектор, дослідник, містобудівник (м.Москва); Наталя Букарінова, соціолог Центру матеріальної культури і дизайну ОмГТУ, керівник напрямку "Міське середовище. Арт. Медіа" форуму "Омська арт-резиденція"; Юхим Фрейдин, архітектор; Леонід Гусельников, архітектор.

Запрошуємо представників ЗМІ.

Заявки для участі в прес-конференції необхідно подати по ел. поштою [email protected] або по телефону +7 (3812) 90 60 10.

Міжнародний прес-центр МКР-Медіа розташований за адресою: Омськ, вул. Омська, 215.