Арт-об'єкт у Театру драми, з яким фотографувалися екатерінбуржци, розібрали на меблі

"25-й кадр" віджив своє.

У Єкатеринбурзі вчора розібрали на дошки арт-об'єкт "25-й кадр" біля Театру драми . Він з'явився тут в кінці червня, але до зими його вирішили прибрати.

"Історія з арт-об'єктом" 25-й кадр "переходить в нову якість. Ми розібрали об'єкт і перевезли його частини в Молодіжний клуб" Глобус "на Першотравневу, 70. Там хлопці його трохи перероблять по своєму інтересу, частина бруса і дощок піде на меблі, і у "кадра" почнеться зовсім інше життя. Для нас гештальт завершений. Всім які взяли участь у культурному утилізації - наше локальне арігато. Висновки будуть трохи пізніше ", - розповіли в своїй групі" ВКонтакте "учасники Центру прикладної урбаністики (ЦПУ).

Як розповів Е1.RU представник центру Дмитро Протасевич, більшість екатеринбуржцев позитивно поставилися до появи "кінокубіков" і з задоволенням фотографувалися з ними.

Нагадаємо, цей арт-об'єкт вибрали самі екатерінбуржци. Серед претендентів були "Лавка-павук", стенд "Об'єктивної реальності" і будка "Дайош Динамо".

Наступного року активісти теж готові взяти участь в подібному дії, якщо Комітет з молодіжної політики, який цього літа виділяв гроші на цей арт-об'єкт, знову проявить ініціативу.

Арт-об'єкт буде меблями. А таким він був влітку.

Текст: Анастасія МОСКВІНА
Фото: ЦПУ-Єкатеринбург