Sahara Noir - новий орієнтальний аромат для жінок від Tom Ford

Американський дизайнерський бренд Tom Ford анонсував випуск нового орієнтального аромату для жінок під назвою «Sahara Noir».

Знаменитий дизайнер Том Форд не приховує свого захоплення східною культурою Знаменитий дизайнер Том Форд не приховує свого захоплення східною культурою. Новий аромат «Sahara Noir» був створений під натхненням і в данину традиціям Середнього Сходу. Новий парфум є «другою половинкою» анонсованого восени минулого року чоловічого орієнтального аромату «Noir».

"Культура Середнього Сходу внесла надзвичайний внесок в створення розкішних, чуттєвих і незабутніх ароматів. Новий аромат - це відображення того, що близька моєму серцю. Це моє бачення спадщини Сходу. Sahara Noir - це глибокий і багатий аромат, який розбурхує почуття », - говорить Том Форд.

Ольфакторного піраміда східно-квіткового аромату "Sahara Noir" побудована на топових нотах бергамота, мандарина, фіалки, імбиру і базиліка; на серцевих нотах квітках грейпфрута, квітках апельсина, тютюну і чорного перцю. Шлейфові ноти аромату представлені амброю, кедром, пачулі і шкірою.

Парфуми розлитий в золоті флакончики з металізованого скла, об'ємом 50 мл. Шийку флакона «оповите» золотими нитками з печаткою з буквами «TF», а на самому флаконі золота табличка з гравіюванням «TOM FORD. SAHARA NOIR. 50 ml »

На Середньому Сході аромат надійде в продаж вже в березні, а ось Європі доведеться трохи почекати - тут аромат з'явиться тільки в травні. Про вартість нового парфуму Sahara Noir від Tom Ford поки нічого неізветно. На Середньому Сході аромат надійде в продаж вже в березні, а ось Європі доведеться трохи почекати - тут аромат з'явиться тільки в травні