Новини Харкова - У Харкові "декоммунізіруют" 5 станцій метро, ​​чотири райони і гідропарк

У Харкові перейменують 5 станцій метро / vestnik.in.ua

Так, станцію метро «Маршала Жукова» перейменують у «Палац Спорту», ​​«Метробудівників ім. Ващенко »- в просто« Метробудівників »,« Площа Повстання »- в« Захисників України »,« Пролетарська »стане« Зеленим Гаєм », а« Радянської Армії »-« Армійській ». Жовтневий район тепер буде Новобаварського, Комінтернівський - Слобідським, Фрунзенський - Немишлянська, Червонозаводський - Основ'янському. Жовтневий гідропарк стане Удянського, пише головне .