У Санкт-Петербурзі пройде музично-літературний вечір «Люблю тебе

17 березня 2017 - 11:44 AMT

PanARMENIAN.Net - 17 березня в Російській національній бібліотеці в Санкт-Петербурзі пройде музично-літературний вечір «Люблю тебе - Вірменія».

«Захід присвячений класикам вірменської літератури, кожен з яких особливу увагу приділяв збереженню вірменської мови за межами батьківщини. У Санкт-Петербурзі і Ленінградській області проживають понад 100.000 вірмен, багато хто з них забувають наш (вірменський - ред.) Мова, особливо молодь, а такі зустрічі сприяють збереженню культури, вони повинні проводитися регулярно », - сказав PanARMENIAN.Net поет Едуард Погосян.

У програмі вечора вірші вірменських поетів - Ованеса Туманяна, Аветік Ісаакяна, Єгіше Чаренца, Ваана втрачає, Паруйра Севака, Амо Сагіяна, Ваагна Датяна, Геворга Еміна.

Прозвучать також пісні Комітаса, Арно Бабаджаняна і арія «Ануш».

Учасниками є поет і перводчик Едуард Погосян, лауреати міжнародних конкурсів сопрано Офелія Погосян, тенор Артем Арутюнов і піаністка Ася Багратуні.

Вечір пройде на вірменській мові.

Вечір підготовлений за сприяння відділу національних літератур РНБ.