Регіональна Національно-культурна автономія Вірмен Іванівській області

1. Перейти до новин НКА вірмен Іванівській області цілі
  2. завдання
  3. діяльність
  4. 23.12.2018 В Іванівському Будинку Національностей пройшла святкова передноворічна «Ялинка», організована...

Перейти до новин
НКА вірмен Іванівській області

цілі

Зміцнення і розвиток національної культури, міжнаціональних відносин, інтеграція в російське суспільство.

завдання

Розвиток ділових зв'язків з російською владою, громадськими організаціями та ЗМІ.

діяльність

Регіональне відділення спілки вірмен Росії (САР) - один з ініціаторів створення палати національностей Регіональне відділення спілки вірмен Росії (САР) - один з ініціаторів створення палати національностей. Іванівське відділення є співзасновником Федеральної національної культурної автономії вірмен Росії. Союз вірмен активно бере участь у всіх етнокультурних заходах, які проводяться в місті. Традицією стало участь вірменських колективів і артистів у фестивалі національних культур.

У 2000 році був створений жіночий комітет, який очолила Соня Арменаківна Крмоян.

Автономія проводить різні заходи - це і музичні концерти, і фестивалі національних культур, а також дитячі інтернаціональні свята, молодіжні творчі вечори, виставки, дні материнства і краси, вірменської поезії, випускає журнал «Масіс».

У Будинку національностей проходив показ вірменських фільмів, відбулася виставка картин Рози Мінасян, регулярно проходять репетиції творчих колективів і виконавців вірменської діаспори У Будинку національностей проходив показ вірменських фільмів, відбулася виставка картин Рози Мінасян, регулярно проходять репетиції творчих колективів і виконавців вірменської діаспори.

При САР був створений церковний рада, який працює над зведенням в Іванові вірменської апостольської церкви.
У 2006 році був проведений Рік Вірменії в Росії. За підтримки уряду Івановської області і адміністрації міста в рамках цього року пройшов ряд заходів, в числі яких і виїзне засідання САР в Іванівській області.

Президент САР, посол доброї волі ЮНЕСКО, Абрамян А. А. нагородив орденом «Срібний хрест» губернатора Івановської області.

23.12.2018 В Іванівському Будинку Національностей пройшла святкова передноворічна «Ялинка», організована регіональної Національно-культурною автономією вірмен.

07.11.2018 Єреван - столиця Вірменії - восени поточного року відзначив своє 2800-річчя. Національно-культурна автономія вірмен Іванівській області не залишилася осторонь від свята і присвятила цьому грандіозному ювілею Концерт вірменської музики «Абрикосова дерево».

28.05.2018 В Іванівській обласної філармонії пройшов Вечір вірменської музики «Абрикосова дерево», присвячений Дню Республіки в Вірменії та організований регіональної Національно-культурною автономією вірмен.