На честь Дня Материнства і краси прозвучать вірменські пісні

16 квітня 2017 року МАУ г.о. Самара «Палац творчості» (м Самара, пр. Кірова, 145) пройде концерт, присвячений Дню Материнства і краси, який організовує Самарська міська вірменська національно-культурна автономія «Наірі» за підтримки адміністрації г.о. Самара та Будинку дружби народів Самарської області. Початок о 18:00.

У Вірменії і серед вірмен усього світу це свято, пов'язаний з Благовіщенням, споконвіку відзначається 7 квітня як День Жінки, Матері, краси та весни. У сучасній Вірменії це національний, але не офіційне свято. В цей день чоловіки вітають своїх бабусь, матерів і дружин, дарують їм сувеніри та весняні квіти.

У програмі заходу, присвяченого Дню Материнства і краси, - яскраві гумористичні номери, пісні, інструментальна музика, танці творчих колективів Самарської міської вірменської національно-культурної автономії «Наірі» та інших національних громадських об'єднань. Глядачів порадує виступ команди КВН «Хай», яка склалася на базі Союзу вірменської молоді Самарської області при Самарської міської вірменської національно-культурної автономії «Наірі».

В ході свята також будуть відзначені вірменські жінки, які відзначилися в різних сферах діяльності. Всього буде вручено нагороди в 5 номінаціях: «Жінки в сфері освіти і виховання», «Жінки в сфері мистецтва», «Жінки в сфері науки», «Жінки в сфері індустрії краси» і остання, що є показником дружби народів і шанобливого ставлення до всіх жінкам Росії, - «Друг вірмен в Самарській губернії».

Самарська міська вірменська національно-культурна автономія «Наірі» запрошує на свято представниць прекрасної статі, а також всіх бажаючих. Вхід вільний.