Другий молодіжний форум Росія-Вірменія "Загальний погляд в майбутнє» пройде в Єревані

«Наше середовище online» - 12-14 жовтня 2016 року в м Єреван, Республіка Вірменія, пройде Другий молодіжний форум Росія-Вірменія Загальний погляд в майбутнє» в рамках П'ятого російсько-вірменського міжрегіонального форуму, який організовує Міністерство територіального управління і розвитку спільно з Міністерством економічного розвитку Російської Федерації «Наше середовище online» - 12-14 жовтня 2016 року в м Єреван, Республіка Вірменія, пройде Другий молодіжний форум Росія-Вірменія "Загальний погляд в майбутнє» в рамках П'ятого російсько-вірменського міжрегіонального форуму, який організовує Міністерство територіального управління і розвитку спільно з Міністерством економічного розвитку Російської Федерації. Цього року заходи проходять в рамках візиту Президента Російської Федерації В.В. Путіна в Республіку Вірменія.

Молодіжний форум спрямований на консолідацію і об'єднання молоді Росії і Вірменії, а також на просування ідей і цінностей євразійської інтеграції. Організатором виступає Молодіжна громадська палата Росії за підтримки Російського союзу молоді, Міністерства економічного розвитку Росії, з вірменської сторони - Російсько-Вірменський Альянс Молоді в Україні за підтримки Російського центру науки і культури в Єревані, Міністерства територіального управління і розвитку Вірменії.

На реалізацію проекту використовуються кошти державної підтримки, виділені в якості гранту відповідно до Розпорядження Президента Російської Федерації № 68-рп від 05.04.2016 року та на підставі конкурсу, проведеного Російським союзом молоді.

Учасники форуму - студенти, магістранти, аспіранти та активісти громадських організацій з Росії та Вірменії, всього понад 200 осіб.

Мета форуму - розвиток діалогу і культурно-гуманітарного співробітництва між молодіжними лідерами та організаціями Росії і Вірменії в контексті розвитку євразійської інтеграції.

Другий молодіжний форум Росія-Вірменія "Загальний погляд в майбутнє» проходить другий рік в м Єреван, Республіка Вірменія. Форум зарекомендував себе як ефективний комунікаційний майданчик, що об'єднує молодь Росії та Вірменії. Форум дає можливість молоді зустрінеться з провідними експертами в сфері євразійської інтеграції і отримати відповіді на всі їхні запитання. Також учасники матимуть унікальну можливість взяти участь в конкурсі молодіжних проектів в сфері гуманітарного і культурного співробітництва.

В рамках форуму заплановані пленарне засідання, тематичні секції за участю представників Євразійської економічної комісії, органів державної влади Росії і Вірменії, відомих експертів, лідерів громадської думки. На пленарному засіданні експерти розкажуть молоді про результати і перспективи формування єдиного інформаційного простору в країнах ЄАЕС, гуманітарних аспектах євразійської інтеграції, ролі економічної інтеграції країн на пострадянському просторі. В рамках секцій пройдуть практичні семінари за 2 напрямками: «Гуманітарне співробітництво: ЗМІ, соціальні мережі і громадська діяльність» і «Вірменія-Росія-ЄАЕС: економічні аспекти інтеграційного процесу і нові перспективи для молоді».

Більш детальна інформація на офіційному сайті форуму www.ramforums.ru. З усіх питань ви можете звертатися до керівника оргкомітету форуму - Річних Олені Сергіївні, тел. + 7-926-356-62-58, [email protected] і співкерівник оргкомітету форуму - Погосян Рафаель Вазгенович, тел. +374 93 99 09 65, [email protected].