Вихідні в Москві: божевільна архітектура Японії і 500 фото Первозданної Росії

1. "Первинна Росія-2017" в ЦДХ
  2. "Багателі" Василя Кандинського. Живопис на склі, акварелі і малюнки. 1915-1920 ", в ГМИИ
  3. "Паралельна Японія: сучасна японська архітектура 1996 - 2006" в Муар
  4. "Олена Кисельова. Елегантний століття" в Музеї російського імпресіонізму
  5. "Михайло Баришніков. Метафізика тіла" в Центрі фотографії імені братів Люм'єр

Чим зайнятися на вихідних: останній шанс побачити виставку про Баришнікова, сучасна японська архітектура, "Первинна Росія-2017", і "Багателі" Василя Кандинського. Живопис на склі, акварелі і малюнки. 1915-1920. Чим зайнятися на вихідних: останній шанс побачити виставку про Баришнікова, сучасна японська архітектура, Первинна Росія-2017, і Багателі Василя Кандинського

Фото: Агентство "Москва" / Зиков Кирило

Москва не спить і не відпочиває: кожен день в культурному житті відбуваються події, які починає обговорювати все місто. M24.ru розповідає про те, що потрібно встигнути зробити і подивитися у вихідні, щоб бути "в тренді".

"Первинна Росія-2017" в ЦДХ

Фестиваль "Первинна Росія" проходить в Москві вже в четвертий раз. Для багатьох москвичів і гостей столиці відвідування цієї виставки стало справжньою сімейною традицією. В експозиції - 500 унікальних знімків із заповідних куточків Росії, знятих кращими фотографами-натуралістами.

В цьому році окрема частина виставки буде присвячена творчості легендарного фотохудожника Вадима Євгеновича Гіппенрейтер , Який помер в липні 2015. Також в рамках фестивалю будуть проходити кінопокази, зустрічі та майстер-класи від учасників виставки.

За розкладом спеціальних заходів стежте на офіційному сайті фестивалю.

За розкладом спеціальних заходів стежте на офіційному   сайті   фестивалю

Фото: Агентство "Москва" / Зиков Кирило

Місце: Кримський вал, 10, ЦДХ
Час: до 26 лютого

Галерея мистецтва країн Європи і Америки являє свою експозицію, приурочену до ювілею великого авангардиста. "Багателі" - так називається виставка і техніка, в якій виконані представлені роботи. Вони були створені в період, коли художник повертається від абстрактних композицій до фігуративним і представляли собою картини на релігійні, середньовічні або літературні сюжети, написані прямо на склі. Взагалі, "багателі" в перекладі з французької означає "дрібничка", що говорить про невеликому форматі і, найчастіше, жартівливій тематиці. Всього в експозиції увійшло понад 50 творів Василя Кандинського.

Всього в експозиції увійшло понад 50 творів Василя Кандинського

Василь Кандинський

Місце: Волхонка, 14, ГМИИ, Галерея мистецтва країн Європи і Америки XIX-XX століть
Час: до 12 лютого

"Паралельна Японія: сучасна японська архітектура 1996 - 2006" в Муар

На виставці представлені фотографії і макети архітектурних споруд з Японії, створених з 1996 по 2006 рік. Дивлячись на ці проекти, здається, що японці живуть вже в XXII столітті, а їх рівень комфорту досягає небувалих висот. Але насправді, японські архітектори, які сьогодні вкрай затребувані у всьому світі і здійснюють найдорожчі і відомі проекти, прагнуть не тільки побудувати вище і більше за всіх інших. Їх будівлі - приклад гармонії і балансу між сучасністю і традицією, технологіями і турботою про природу. Про все це можна дізнатися, відвідавши виставку в Муар.

Також до виставки приурочена освітня програма c лекціями "Японський сад: багатоликий, але впізнаваний" і "мікропросторі в архітектурі сучасної Японії". За розкладом зустрічей стежте на сайті музею.

Фото: YAY / Reed Daigle

Місце: Воздвиженка, 5/25, Музей архітектури імені Щусєва
Час: до 29 січня

"Олена Кисельова. Елегантний століття" в Музеї російського імпресіонізму

Олена Кисельова була сучасниці Зінаїди Серебрякової та Наталії Гончарової, тобто вона - художниця Срібного століття. Але сьогодні її ім'я виявилося незаслужено забутим. Музей російського імпресіонізму надав своїм відвідувачам унікальну можливість побачити 50 шедеврів Олени Кисельової із зібрання Російського музею і Воронезького художнього музею імені І.М. Крамського. У центрі уваги - дивовижні жіночі образи, повні чарівності і глибини.

У центрі уваги - дивовижні жіночі образи, повні чарівності і глибини

Олена Кисельова

Місце: Ленінградський просп., 15, стр. 11, Музей російського імпресіонізму
Час: до 12 березня

"Михайло Баришніков. Метафізика тіла" в Центрі фотографії імені братів Люм'єр

Виставка американського фотографа Роберта Уїтмена "Михайло Баришніков. Метафізика тіла" буде працювати до неділі. В експозиції - 60 унікальних знімків. В об'єктиві майстра - легенда світового балету Михайло Баришніков. У Москві ці роботи були показані вперше.

Паралельно в "Люм'єр" можна побачити виставки "Слідами" Жертвопринесення ". Посвята Андрію Тарковському" і "Говард Шатц. 25 років у фотографії" і відвідати дитячий танцювальний спектакль , Прем'єра якого відбудеться в суботу, 21 січня, о 16:00.

Фото надане прес-службою Центру фотографії імені братів Люм'єр

Місце: Болотяна набережна, д. 3, стор. 1, Центр фотографії імені братів Люм'єр