Спекотне аргентинське танго представлять в Астані

На численні прохання слухачів, в «Астана Опера» будуть виконані шедеври видатного аргентинського композитора Астора П'яццолли. Концерт «Obra maestra Astor Piazzolla» відбудеться 13 квітня в Камерному залі театру.
Яскраві інтерпретації творів композитора представлять артисти інструментального ансамблю «Ritmos de Amor», до складу якого входять Костянтин Стригін (баян), Кирило Красюков (скрипка), Кайрат Арістанов (гітара), Анатолій Якушкин (контрабас), Олександр Малиновський (гармоніка), Жанибек Бекмадіев (ударні), Олена Сахно (фортепіано).

Музиканти запрошують жителів та гостей столиці на незабутній вечір, де слухачі зможуть зарядитися енергією і відчути дух Аргентини. Завдяки сценічної харизми і тонкому майстерності виконавців, кожна людина, що побував на цих концертах, неодмінно відвідує їх виступи ще й ще.

Вперше в Астані прозвучать знамениті в усьому світі твору «Мумука», «Соледад», «Triunfal». Добре знайомий столичним любителям музики колектив також підготував такі твори, як «Мілонга», «Ескуало», «Аве Марія», «Осінь» з популярного циклу «Пори року в Буенос-Айресі», «Concierto para quinteto» (Концерт для квінтету) , «Addios Nonino». Крім того, публіку чекає сольний виступ на гітарі і два блискучих номера для скрипки і гітари, в тому числі «Кафе 1930» з циклу «Історія танго».

Відомий у себе на батьківщині як «Великий Астор», іменитий композитор XX століття значно збагатив жанр танго, включивши в нього елементи джазу і класичної музики. Його виступи з блиском проходили в країнах Північної і Південної Америки, Європи та Азії, де він прославляв музику рідного Буенос-Айреса. Тільки за останні 10 років життя А. П'яццолла написав понад 300 танго, 50 мелодій до кінофільмів, а також музику до театральних постановок і балетів.

Початок концерту о 19:00.

Більше новин в Telegram-каналі «Zakon.kz» . Підписуйся!