Лоліта в Хабаровську в Хабаровський крайовий музичний театр 24 квітня 2018

24 квітня в Хабаровському крайовому музичному театрі виступить Лоліта .

Лоліта готується постати перед широкою публікою в великий сольній програмі. Глядачі побачать одну з найяскравіших наших виконавиць, непередбачувану, вибухову жінку, чиєю долею стала пісня. Програма буде складена з кращих номерів творчості співачки.

Перше визнання Лоліті принесла участь в кабаре-дует "Академія" - проект створеному в 1987 році спільно з Олександром Цекало. Ексцентричність, гротеск, превалювали в творчості талановитих артистів, підкріплювалися ще й прийомом з циркової класики - різницею в зростанні. Група випустила сім альбомів, включаючи "Ту-Ту-Ту, На-На-На", пісеньки з якого користувалися шаленою популярністю в кінці 90-х. Дует збирав аншлаги в СНД, Європі та США. Партнери здорово доповнювали один одного.

Навесні 2000 року з пісні "Квіточки" почалася її сольна кар'єра. У січні 2001 року вийшов і однойменний альбом.

У 2005-2007 роках Лоліта вела програму "Без комплексів", своєю сміливістю наробила багато шуму в пресі. Паралельно з роботою на ТБ, в 2005 році вона записала свій третій диск "Формат", який розійшовся значним тиражем 700 000 примірників. У вересні 2008 року вона стала провідною продовження телепроекту "Суперстар-2008" на телеканалі НТВ. У наступні роки дискографію співачки поповнили альбоми "Фетиш" (2008) і "запала" (2009).

Сьогодні виконавиця таких хітів, як "Пошлю его на ...", "Снилося мені", "Орієнтація північ", "Розкажи як ...", "Я", "Шпилька-каблучек" і багатьох інших готова постати перед вами в своєму новому сольному шоу на кращій концертному майданчику країни і порадувати глядачів нескінченним числом своїх умінь і талантів - актриси, шоувумен, телезірки і ... Побути з вами наодинці, до денця щирою і відвертою, сьорбнули життя жінкою, в своїх піснях-сповіді, які нікого не зможуть залишити байдужими.

Вартість: 1800-4500 руб.
Консультації по онлайн-купівлі квитків за тел .: 8 (800) 775-20-10, дзвінок безкоштовний.
Телефон для довідок: +7 (4212) 936353
Місце проведення: Хабаровський крайовий музичний театр, вул. Карла Маркса, 64.