23 і 24 квітня в Мінську буде ревіти мотор на «Мотовелоекспо» і «Кастом і тюнінг шоу»

Під дахом футбольного манежу 23 і 24 квітня ви зможете побачити і почути: рев моторів, рівномірний крутіння педалей, живі виступи музичних груп, видовищні шоу з трюками на мотоциклах, змагання зі скейтбордингу, велотріалу, а також чемпіонат з кастомазінгу серед тих, хто «прокачує »свою двоколісний техніку. Під дахом футбольного манежу 23 і 24 квітня ви зможете побачити і почути: рев моторів, рівномірний крутіння педалей, живі виступи музичних груп, видовищні шоу з трюками на мотоциклах, змагання зі скейтбордингу, велотріалу, а також чемпіонат з кастомазінгу серед тих, хто «прокачує »свою двоколісний техніку

програма фестивалю

• експозиція техніки

Бренди та компанії представлять різноманітні моделі мотоциклів та велосипедів, екіпіровку, запчастини та аксесуари. Експерти допоможуть зробити вибір до відкриття мото-і велосезону. Багато що можна буде купити на місці.

• Республіканське відкриття мотосезону з клубом Iron Pride MC

Організована колона мотоциклістів проїде по місту і відриє республіканський мотосезон! Це кілька тисяч одиниць техніки з представниками різних байк-спільнот і клубів.

• Кастом і Тюнінг Шоу

Не секрет, техніці часто надають новий стильний образ. Мотоцикл або велосипед змінюють на смак власника. І це окреме мистецтво. Під час «Кастом і Тюнінг шоу» пройде II Відкритий чемпіонат Білорусі з кастомайзингу і аерографії мотоциклів та велосипедів. Творці представлять свої роботи - змінену, вдосконалену техніку. Переможців визначить професійне журі на чолі з експертом Юрієм Шіфом. Також пройде глядацьке голосування. Крім того, на «Мотовелоекспо» ви побачите і тюнінгованих авто.

• Скейтбординг і «Скейт-музей СРСР»

Стати глядачем змагань зі скейтбордингу, а також відвідаєте незвичайний мобільний музей прямо в Футбольному манежі! Ви побачите приватну колекцію скетбордов часів СРСР! За інформацією власника, вона не має аналогів на пострадянському просторі як за кількістю експонатів, так і по їх унікальності. Період створення експонатів: кінець 1970-х - середина 1990-х: від першої згадки про скейтбордах та початку промислового виробництва роликових дощок в СРСР, до юридичного розпаду Радянського Союзу, концепції "саморобок" і завершення ери радянського скейтбордингу. Більше 120 скейтборду - це зібрання Гліба Бенціовского, керівника "Білоруської федерації скейтбордингу". Гліб особисто проведе екскурсії в незвичайному музеї!

• Показові виступи з стантрайдингу

Видовищна їзда і трюки на мотоциклах! За підтримки компанії «Апріла».

Звичайно ж, ви знали, що на велосипедах можна долати перешкоди від каменів до парапетів. Тут не так важлива швидкість, скільки віртуозна їзда! Видовищність ... Без неї в велотріалі нікуди! На «Мотовелоекспо» пройде Кубок Білорусі з велотріалу.

Рок, панк-рок, блюз, рокабіллі, фолк-рок

• На «Мотовелоекспо» з дітьми

Покатушки на електроквадраціклах і інших не менш цікавих засобах пересування від компанії "Полісся", показові виступи від дитячої мотошколи «Драйвпарк» (Drivepark) і Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивно-технічної школи по автомотоспорту ДОСААФ. Для вас виступлять діти від 4 до 12 років.

Розклад для учасників відкриття на 23 квітня:

• 09.30 - 12.00 - Збір на стоянці біля ГУ «Льодовий палац спорту мінської області», вул. Прітицкого, 27. Відкриття мотосезону
  • 12.00 - 12.15 - Шикування колони мотоциклістів.
  • 12.15 - 12.30 - Урочисте рух колони від ГУ "Льодовий Палац спорту Мінської області" - вул. Прітицкого - пр-т Пушкіна - "Футбольний манеж" (пр-т Переможців, 20/2).

Детальна програма скоро на www.motoveloexpo.by

Вартість входу:

• Дорослий (+12) - 6 рублів
  • Дитячий (від 5 до 12 років) - 3 рубля
  • Дитячий (до 4 років) - безкоштовно
  • Для тих, хто прийде на фестиваль в екіпіровці і пред'явить водійське посвідчення категорії А - вхід коштуватиме 4 рубля

Графік роботи:

• 23 квітня: з 10.00 до 20.00