Терористи викрали з музею макет "Ту 141"

1. Орфографічна помилка в тексті:

2 серпня 2014 року, 12:18 Переглядів: 2 серпня 2014 року, 12:18 Переглядів:   Бойовики & nbsp; продовжують & nbsp; діяти на & nbsp; Донбасі

Бойовики & nbsp; продовжують & nbsp; діяти на & nbsp; Донбасі. Фото: AFP.

Бойовики викрали з Донецького музею авіації стару модель безпілотного літального апарату радянського зразка і повідомили про збиванні БПЛА силовиків АТО. Про це УНН повідомили в штабі Антитерористичного центру.

"У мережі Інтренет з'явилося відео, на якому бойовики, ходячи навколо якогось літального апарату, повідомляють, що нібито збили українських безпілотник марки" Ту-141 "Стриж".

Згодом, згідно з оперативними розвідданими, з'ясувалося, що це історія зразок появи авіації в "армії ДНР". Тобто як і частина військового літака, який терористи викрали раніше з музею авіації, і видали за літак і навіть набирали пілотів, цей БПЛА був викрадений з того ж музею авіації. Це по суті макет БПЛА "Ту 141" Стриж ". Жоден БПЛА, що стоїть на озброєнні української армії, терористами не збивали", - сказали в штабі АТЦ.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Терористи викрали з музею макет" Ту 141 "". інші Новини Донбасу дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.