На кавуновий фестиваль саморобні літальні апарати спланують в воду річки Очеретинки

1. люди коментують

Кількість переглядів: 1946

27 серпня, на другий день проведення Камишинського кавунового фестивалю, в парку «Топольки» (7 мікрорайон, у Бородінської мосту) буде організована площадка з концертною програмою, «обжорка», спортивними змаганнями та катанням на байдарках 27 серпня, на другий день проведення Камишинського кавунового фестивалю, в парку «Топольки» (7 мікрорайон, у Бородінської мосту) буде організована площадка з концертною програмою, «обжорка», спортивними змаганнями та катанням на байдарках.

В рамках свята заплановано новий, в прямому сенсі «улетний» конкурс під назвою «Літаючі часточки». Як повідомили infokam.su організатор - інтернет-провайдер «Абрикос», тут буде встановлено тимчасову пірс з рампою, з якого в річку очеретинку будуть «злітати» тематичні літальні апарати.

«Абрикос» звертається до всіх можливих учасникам з оголошенням: для конкурсу необхідно сконструювати літальний апарат, що приводиться в дію людською силою, зробити круті костюми і показати ефектне шоу. Виступи команди оцінюються по креативності, якості перформансу і відстані польоту. Всі учасники будуть нагороджені грошовими призами - 10 тисяч рублів за перше місце, 8 тисяч рублів - за другий і 6 тисяч рублів - за третє. Також всім переможцям - сувенірна продукція. Всі учасники, які не зайняли призові місця, отримують втішний приз у розмірі 4 тисяч рублів.

Подати заявку на участь можна на адресу електронної пошти: [email protected].

Нагадаємо, що в 2017 році, ювілейний, десятий Камишинський кавуновий фестиваль, буде проходити протягом двох днів - 26 та 27 серпня. У перший день, крім параду, відбудуться традиційні події: театралізована вистава - Цар Арбузик і місцеве козацтво зустрінуть імператора Петра Великого з почтом, розгорнеться дефіле барабанщиць, конкурси та виступ творчих колективів та багато іншого.

Автор: Леонід Смелов

Фото: http://cs9725.vk.com/u9266920/140534105/z_a3f017ee.jpg

На фото: Москва-ріка: фестиваль саморобних літальних апаратів

РЕДАКЦІЯ: Коментування даної теми закрито. Причина: За закінченням терміну давності.

люди коментують

Класна ідея! Це круто.

МАКС [Гість] @ 29 червня 2017, 14:25

Ідея канешна чудова. Але наші жителі попи не підніматимуть. А тут хочаб крила треба до лісапед приробити. Хто ж буде ворушитися. Тільки якщо дуже просити.

Панкрат-Білий [Гість] @ 29 червня 2017, 15:56

Панкрат-Білий так сенс якраз в тому щоб підняти попу і постаратися зробити свято веселим. А чи не лекцією в бібліотеці або парку.!

Єгор [Гість] @ 29 червня 2017, 19:33

Афоризм народився. Треба ставити завдання великого польоту. Тоді полетимо. А говорити, що жителі міста аморфні і нудні можна, звичайно, довго. Але який толк?

Осипчук О.В.@ 30 червня 2017, 8:19

На кавунових як з куща,
самолетчю, біля мосту !!!

Пестня [Гість] @ 30 червня 2017, 19:01

Але який толк?