Закритий «Муссон» приносить прибуток кінотеатру уряду

На сеансах найстарішого КТ «Перемога», який є автономним установою управління культури, постійний аншлаг, розповіли «Приміток» читачі. Біля кас скупчуються великі черги ще й через те, що квитки виписуються від руки. Найбільший кінокомплекс в Севастополі «Муссон» закритий з 25 травня, після публічних нарікань на адресу прокуратури з боку губернатора Дмитра Овсянникова. На сеансах найстарішого КТ «Перемога», який є автономним установою управління культури, постійний аншлаг, розповіли «Приміток» читачі

Нагадаємо, з 25 травня в Севастополі не працює найбільший ТЦ міста "Муссон". Перед закриттям торговий центр і його власник Володимир Плотка неодноразово ставали предметом критики губернатора Дмитра Овсянникова. Уряд вважає, що будівлі ТЦ, побудовані ще за радянських часів, займають територію, що не підходить для торгівлі за цільовим призначенням землі. Через кілька тижнів публічних висловлювань губернатора і його підлеглих "Муссон" був закритий на вимогу прокуратури через порушення норм пожежної безпеки. Паралельно уряд подав позов до арбітражного суду про знесення "Мусону".

ТЦ досі стоїть зачинений. Серед іншого, на його території працював кінотеатр, який користувався найбільшою популярністю серед севастопольців. Після його закриття в місті залишилося всього два стерпних кінотеатру - "Перемога" в центрі міста і "Апельсин" на околиці.

Як розповіли "Приміток" читачі, закриття "Мусону" посприяло відродженню попиту на кінотеатр "Перемога". Через розташування він більш зручний, ніж його єдиний конкурент, і тому там постійний аншлаг. Біля кас скупчуються черги - не тільки через кількість людей, а й тому, що квитки в "Перемозі" виписуються від руки.

Фото Приміток Фото "Приміток"

фото:   @ponaehavshaia фото: @ponaehavshaia