Анонс заходів і свят в Одесі на вересень

Переглядів 1 008

Офіційні і неофіційні свята, виставки та фестивалі. Одеса багата на свята і події, які об'єднують навколо себе одеситів і гостей міста! Приємного відпочинку пані та панове!

• 5 вересня: Міжнародний день бороди. Парад в центрі міста
Переглядів 1 008   Офіційні і неофіційні свята, виставки та фестивалі

день бороди

• 5-6 вересня: Авіа-Шоу. Фінальний чемпіонат України по повітряному фрістайлу. Місце проведення: Одеський аеродром «Гідропорт»
  • 8 вересня: Міжнародний день грамотності.
  • 12 вересня: День українського кіно.
  • 12-13 вересня: Кубок Одеси на Міжнародній виставці кішок (Морвокзал).
  • 15-17 вересня: 2-й Кубок України з Кулінарії (150 кухарів будуть боротися за звання кращого кулінара країни. Конкурс судять 25 топових шеф-кухарів України та Європи, які протягом 3-х днів будуть давати безкоштовні майстер-класи. В рамках Кубка України з Кулінарії відбудеться гастрономічний фестиваль «COOK FEST 2017», на якому буде представлено кращі представники вуличного фуд-корти регіону. Місце проведення: Одеська Кіностудія, початок о 11:00.

Кубок України з Кулінарії - 2017

• 19-20 вересня: Міжнародний джазовий фестиваль «Odessa Jazz Fest». Пройде в Горсаду і Філармонії.
  • 21 вересня: Всесвітній день моря.
  • 21 вересня: Міжнародний день миру.
  • 25-27 вересня: XII Odessa Fashion Day в Арт-Центрі А. Коробчинського.
  • 27 вересня: День туризму.
  • 30 вересня: Всеукраїнський день бібліотек.

день бібліотек

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.