Юлія Ковальчук. Біографія співачки і телеведучої, особисте життя, кар'єра, фото

1. сольна кар'єра
  2. Особисте життя

Вона вмовила батьків купити гітару і пішла навчатися в музичну школу. Щоб музика не заважала навчанню і танців, вона вибрала вечірнє відділення і вже дуже скоро почала сама писати вірші і складати до них музику.

У старших класах Юля створила з дівчат свій власний невеликий танцювальний колектив, який працював в сучасних стилях. Група швидко стала суперпопулярної в місті, і її почали відправляти на різні конкурси та фестивалі. Під час виступу в Петербурзі на Юлю звернув увагу ректор інституту культури і запропонував дівчинці продовжити навчання у них.

Юля була вкрай задоволена таким запрошенням, тим більше що вона давно вже вирішила для себе, що майбутнє буде пов'язане тільки з творчістю. Але тут виникла несподівана проблема - набір в інститут проходив тільки раз в 3 роки, а Юля ще не закінчила школу.

Порадившись з батьками, дівчинка забирає документи з загальноосвітньої школи і надходить до технікуму, який закінчує практично екстерном і примудряється за рік отримати атестат з прекрасними оцінками.

Навчання в інституті культури Юля почала в 2000 році, коли їй ще не виповнилося 17 років. Але вже через рік за порадою подружок вона вирішила сходити на кастинг, який оголосили продюсери групи «Блестящие». Колективу були потрібні дівчата для підтанцьовки, тому Юля з легкістю пройшла всі випробування.

Але на кастингу Юля не тільки танцювала - вона виконала кілька власних пісень. Продюсерам дуже сподобався голос дівчини. До того ж вони оцінили її величезну працездатність і бажання виступати і розвиватися. І як тільки в основному складі групи з'явилося вільне місце після відходу Ольги Орлової, Юля стала однією з солісток колективу.

З «Блискучими» Юля пропрацювала до 2007 року. За цей час група неодноразово отримувала престижні музичні премії, випустила кілька дисків і багато гастролювала по Росії і ближнього зарубіжжя. Юля стала відомою і пізнаваною.

Юля стала відомою і пізнаваною

Фото Юлії Ковальчук

В принципі, її все влаштовувало в складі групи, але коли контракт підійшов до кінця, і пора було його продовжувати, Юля зрозуміла, що вже цілком готова до самостійної творчості.

сольна кар'єра

Уже через рік Юля випускає на екрани свій дебютний сольний кліп «Штовхни мене», який завдяки потужній розкрутці її нового продюсера Марата Хайрутдінова не тільки з'явився відразу на декількох провідних телеканалах, а й злетів на верхні сходинки популярних хіт-парадів.

А через кілька місяців Юля закріпила успіх випуском нової композиції «Відлітай», яка принесла їй справжній успіх. У червні 2015 вона презентує публіці свій повноцінний дебютний альбом, який досить тепло приймається публікою і складається з її кращих пісень.

Паралельно з побудовою сольної кар'єри Юля починає активно зніматися в різних телешоу. Дебютує на екранах вона в «Танцях на льоду», а відразу ж після його завершення відправляється на тропічний острів з командою «Останнього героя» .До речі, в грі на виживання Юля проявила серйозні бійцівські якості і повернулася з почесним другим місцем. Зараз Юля багато гастролює, веде кілька телепрограм і є однією з найпопулярніших російських телеведучих.

Особисте життя

Юля одружена з молодим співаком Олексієм Чумаковим. Про усіх відношеннях, які у неї були раніше, вона вважає за краще не згадувати, вважаючи їх всього лише швидкоплинними романами. Познайомилися молоді люди, коли творчий шлях Юлі тільки починався, а сам Чумаков брав участь в шоу «Народний артист». Це було кохання з першого погляду, але до весілля ще було дуже далеко.

З Олексієм Чумаковим З Олексієм Чумаковим

Тривалий час пара обмежувалася тільки романтичними зустрічами. І лише через рік вони спробували жити разом. Коли все виявилося не так уже й погано, вони вирішили спочатку обзавестися нерухомістю. І тільки коли майбутній чоловік вирішив, що його фінансове становище дозволяє йому повністю забезпечувати сім'ю, він зважився зробити коханій пропозицію.

Весілля відбулося в Іспанії, де у подружжя є власний будинок. На церемонії були присутні тільки найближчі, вона була дуже теплою і красивою . Про дітей пара замислюється, але вважає, що є ще час для реалізації творчих планів. Поки ж компанію в подорожах їм складають три собаки: лабрадор, чихуахуа і джек-рассел.