Особисте життя: Семен Шкаліков

4. Про ревнощів
  5. Про спорт
  6. шкала цінностей

Зеленов з серіалу «Департамент» більше не зустрічається з жінками старше себе

На Першому каналі триває показ серіалу «Департамент», де одну з головних ролей - капітана Зеленова - грає висхідна зірка московського театру «Ленком» Семен Шкаліков. Критики впевнені: у 26-річного актора велике майбутнє. А ось що він розповідає про себе.

Про вибір професії

- Мої батьки - актори Сергій Шкаліков і Галина Чурилова. Я ріс в творчому середовищі, жив в гуртожитку «Табакерки», з дитинства знайомий з акторським світом і ніякого страху перед ним не відчував. Так зійшлися зірки, що я теж став артистом. Ніхто мені побажань не давав. Просто записався на підготовчі курси в Школу-студію МХАТ, а потім вступив до Щепкінського училища до чудового педагога Риммі Гаврилівні Солнцевої. У неї ще мій батько вчився. Звичайно, через це для Римми Гаврилівни моє прізвище прозвучала. Але тата давно немає на цьому світі - мені було 10 років, коли його не стало. Я встиг подивитися багато вистав за його участю, в тому числі блискучі «Маленькі трагедії».

Семен Шкаліков

Про театр

- Я п'ять років працюю в «Ленкомі». Сюди мене відразу взяли після закінчення Щепкінского училища. Дуже вдячний Марку Анатолійовичу Захарову, що довіряє цікаві ролі. У нас прекрасна команда, але, на жаль, я не застав на сцені метрів - Абдулова, Караченцова, Янковського.

Дуже люблю спектакль «Королівські ігри», граю Генріха другим складом з Олександром Лазарєвим. Саша сильно мені допомагав в момент введення.

Зараз репетирую «Бориса Годунова» в постановці Костянтина Богомолова. Поки рано говорити, що вийде, але восени нашу роботу вже можна буде побачити.

Поки рано говорити, що вийде, але восени нашу роботу вже можна буде побачити

Маленький Сема з мамою Галею і татом Сергієм

Про кохання

- Раніше любив дівчат старше себе, але тепер це неактуально. Моя муза зараз - актриса, але не з «Ленкома», моя ровесниця. Ім'я її не скажу!

У жінок ціную породу. Я не маю на увазі, що людина обов'язково повинна бути з вищого світу, це як раз не має значення. Головне - родзинка і прекрасна дивина, як у Моніки Беллуччі, Софі Лорен і Ксенії Раппопорт.

Про ревнощів

- Ревнощі - складне почуття, яке не має нічого спільного з любов'ю. Це власництва! Що ж до мене, то я як раз ревнивий і дуже гарячий хлопець! Але дозволяю своїй дівчині виглядати сексуально. І навіть вселяють їй бути саме такою.

Про спорт

- Тримаю себе в формі. Коли є час, бігаю вранці.

Коли є час, бігаю вранці

C Поліна Долинська, донькою знаменитого актора, Семен прожив два роки. фото: fb.com

шкала цінностей

У жовтні 2011 року в відвертому інтерв'ю мама Семена - Галина Чурилова розповіла про їх сімейних драмах.

- Покійний чоловік Сергій Шкаліков - мій однокашник по ГІТІС. У мене на курсі багато хлопчиків були закохані, але я серце віддала Шкалою. Ми першими одружилися, потім син Семен народився. Майстер Олег Павлович Табаков забороняв нам, студенткам, вагітніти. Твердив: «Навчіться, років п'ять попрацюйте в театрі, а потім дітей заводите». Але я, коли дізналася, що стану мамою, пішла до нього і у всьому зізналася. Він отетерів, але благословив на весілля.

Шкаликов мріяв про доньку. Але і хлопчикові дуже зрадів, пропонував його Кузей назвати. Але я - ні в яку: «З глузду з'їхав? Я що, буду кузькіну матір ?! »Так що ім'я для малюка, Семен, вибрали на честь відразу двох родичів - мого батька і Сережін діда.

До моменту, коли Шкалікова не стало, ми вже розлучилися. Прожили п'ять років і розлучилися.

На похоронах все говорили, що він помер від гострої серцевої недостатності. Молодий зовсім, 35 років ... Його тіло виявив наш друг - Олександр Васютинський. Саша гірко плакав, говорив, що він винен. Але, напевно, Шкаликов сам себе знищив. Працював у МХАТі у Єфремова, часто випивав. Власне, через п'янок ми і розійшлися. Хоча він мене обожнював! Одного разу великими літерами написав на шпалерах: «Я люблю тебе, Галча».

Одного разу великими літерами написав на шпалерах: «Я люблю тебе, Галча»

Після роману з колегою по «Ленкому» Ганною Большова, що опинилася старше майже на вісім років, Шкаліков вважає за краще ровесниць

Складав вірші, навіть пісню мені присвятив. Ви напевно її знаєте. Група «Чайф» до сих пір співає: «Я малюю на вікні очей твоїх косі стріли. Я граю на трубі водостічної невміло ... »Коли на похоронах Шкали Михайло Єфремов її включив, розридалася.

Після смерті Сергія нашому синові залишилися квартира в центрі, дача і машина. Хоча у Шкалікова після мене були інші жінки. Спочатку актриса з Малого театру - Олена Охлупін, потім - журналістка Маша Слонім.

Син уже давно живе окремо. Був у нього роман з колегою по театру «Ленком» - Ганною Большової. Красива жінка, хоча і старше Сьоми. Син її сам кинув. Сказав, що не готовий до серйозних стосунків, а Аня наполягала на весіллі.

Потім познайомився з Поліною, дочкою актора Володимира Долинського. Два роки вони прожили разом. Розлучилися, коли з'ясувалося, що Поля крутила роман з Сьомою, щоб помститися іншому хлопчикові, теж з їх курсу, який її кинув.

Але я - ні в яку: «З глузду з'їхав?
Я що, буду кузькіну матір ?