Дружина Олексія Барабаша, фото / Дружини акторів, режисерів / Його-дружина. дружини знаменитостей

Кар'єра цього актора складається більш ніж успішно - щороку виходить по кілька робіт Олексія, в яких він, в основному, грає ролі першого плану.

Його особисте життя теж більш ніж насичена - за свої сорок років актор встиг побувати в шлюбі чотири рази і обзавестися трьома дітьми, а на сьогоднішній день він знову в пошуку супутниці життя.

Перша дружина Олексія Барабаша актриса Ольга Білинська вчилася з ним в Санкт-Петербурзькому гуманітарному університеті профспілок в майстерні Зиновія Корогодського, там і почався їх гарний роман.

Це сталося на другому курсі, а незабаром вони одружилися, але прожили недовго, і Олексій знову опинився у вільному плаванні. Разом вони працювали в Санкт-Петербурзькому Театрі Юного глядача ім.Брянцева, потім в театрі «Балтійський дім».

На фото - перша дружина Олексія Ольга Білинська

Другою дружиною Олексія Барабаша стала актриса Наталя Бурмістрова, відома за роллю в популярному серіалі «Агентство НЛС», в якому зіграла ще в студентські роки. Вона народила Олексію сина Арсенія. Зараз Арсенію двадцять років, він музикант, пише музику. Барабаш каже, що, як тільки синові виповнилося шістнадцять років, Арсеній почав тягнутися до нього, вони стали справжніми друзями, багато спілкуються, і Олексій цьому дуже радий.

Третьою дружиною актора стала дівчина на ім'я Юлія, яка подарувала Барабашу ще одного сина - Матвія. А потім на зйомках фільму «Чоловік у мені» він познайомився з молодою актрисою Ганною Здор, що стала причиною його третього розлучення.

На фото - Наталя Бурмістрова

За сюжетом картини Анна і Олексій повинні були грати закоханих, і з першого погляду Барабаш зовсім не сподобався дівчині, а йому, мабуть, Здор сподобалася дуже. Він почав до неї активно доглядати, але, оскільки в той час вона була заміжня, його залицяння довгий час ні до чого не приводили. Після того, як Олексію вдалося заручитися підтримкою Анну, і вона теж закохалася в нього, він почав переконувати її, що їм треба бути разом.

Здор довго не наважувалася на те, щоб піти від чоловіка, її утримувало і те, що у Олексія теж була дружина, та ще з маленькою дитиною, але Барабаш зміг переконати Анну, розповідаючи їй про те, що тільки з нею зрозумів, що таке справжнє щастя. Ще більше переконали її слова про весілля і про те, що він хоче від неї дитину. Перший час він був дуже турботливим чоловіком, з нетерпінням чекав народження дочки, але після народження Варвари все почало змінюватися в гіршу сторону.

Барабаш відсторонився від турбот про дитину, навіть не брав Варю на руки. Анна спочатку шукала пояснення цих змін в поведінці чоловіка, думала, що у нього настала депресія - в той період він як раз закодувався від алкогольної залежності. Вона пропонувала йому пожити окремо, щоб маленька дитина не дратував його.

На фото - Барабаш і Юлія

Цій родині вдалося проіснувати не дуже довго, і навіть народження доньки Варвари не вберегло цей шлюб. Коли доньці не виповнилося ще й року, дружина Олексія Барабаша дізналася, що її чоловік, виявляється, живе на дві родини - з Ганною в Москві, а з іншого - в Санкт-Петербурзі. Все розкрилося абсолютно випадково - Здор натрапила на його листування з іншою жінкою, з якою стало ясно, що вона в його особистому житті не одна. Ганні стало прикро, чому Олексій не зізнався їй у всьому відразу, адже якби він захотів піти до іншої, вона б його утримувати не стала.

На фото - Олексій і Ганна Здор

Крім того, Ганна дізналася, що чоловік зраджує їй з однією з колишніх дружин, яку він колись кинув з маленькою дитиною. Барабаш після того, як відкрився його обман, спочатку просто кудись пропав, а потім написав Ганні лист зі спробою виправдатися, але в результаті залишився з тією жінкою. Здор зрозуміла, що колишня дружина ніколи не йшла з життя її чоловіка, адже з самого початку, як тільки вони почали жити разом, вона постійно телефонувала Олексію і просила його повернутися, а він заспокоював Анну і говорив, що це відбувається тільки через дитину .

Після розлучення Анна не перешкоджала спілкуванню чоловіка з їхньою донькою Варею, але особливого прагнення з його боку брати участь у вихованні дитини не помічала - його не цікавило, як росте дочка, чи здорова, він навіть не прийшов на її перший день народження.