Анна Нетребко. Обговорення на LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

Анна Юріївна Нетребко Анна Юріївна Нетребко. Російська оперна співачка (сопрано). Народна артистка Росії (2008). Анна Нетребко народилася 18 вересня 1971 року в Краснодаре.С дитинства любила співати і активно розвивала свої вокальні дані. Займалася музикою і вокалом, була солісткою хору «Кубанська піонерія», який працював при Палаці піонерів і школярів Краснодарського краю. Відрізнялася не тільки чудовими вокальними даними, але і своєю красою. Брала участь в конкурсі краси "Міс Кубань - 88", де зайняла друге місце і отримала за це приз: телевізор. До слова, конкурс вів Олександр Масляков. Як розповідала Анна, на "Міс Кубань - 88" її покликала сестра Наталя, а сам конкурс, за її словами, більш нагадував КВН. Залишилися унікальні фотографії з того конкурсу краси, в якому брала участь молода красуня Анна Нетребко, є навіть її фото в купальнику - дівчина демонструвала свою струнку фігуру.

Анна Нетребко - Міс Кубань 88

Історія успіху Анни Нетребко чимось схожа на казку про Попелюшку. Після закінчення школи вона вирушила до Пітера, вступила до консерваторії. У Санкт-Петербурзької консерваторії навчалася у професора Тамари Новиченко.

У 1993 році перемогла на конкурсі ім. М.І. Глінки, її помітила Ірина Архипова і Анна була запрошена в Маріїнський театр, де виконувала великий репертуар із знаменитим диригентом Валерієм Гергієвим.

Справжня слава прийшла до співачки, коли її почули на Заході. Спочатку вона підкорила європейські та американські оперні сцени під час гастролей Маріїнки. Поступово західні театри почали битися за право підписати контракт з виконавицею.

У 1994 році була запрошена до Риги на роль Цариці ночі в незалежному проекті «Чарівна флейта» (Ризька Незалежна опера Avangarda Akadēmija. Автор проекту і режисер - Михайло Мамілов, диригент - Девід Мілнс (США).

У 1995 дебютувала в Сан-Франциско з партією Людмили з опери «Руслан і Людмила». Широку популярність Нетребко принесли роль Паміни в «Чарівній флейті», Розіни в «Севільському цирульнику». Анна Нетребко стала відома як дуже успішна виконавиця російських оперних партій, таких як (Людмила, «Руслан і Людмила») Глінки, Наташа в опері «Війна і мир» і Луїза в «Зарученні в монастирі» Прокоф'єва і Марфа в «Царській нареченій» Римського -Корсакова.

Анна Нетребко також успішно виступала в італійському репертуарі, в тому числі в нехарактерному для себе стилі бельканто, виконавши романтичні ролі Джільди в «Ріголетто» Верді, Мімі в «Богемі» Пуччіні та Джульєтти в «Капулетті і Монтеккі» Белліні.

Тріумфальним для російської співачки став 2002 рік: вона виступила в Метрополітен-опері (Наташа, «Війна і мир»), досягнувши піку будь оперної кар'єри, і вбила весь світ на Зальцбурзькому фестивалі - в ролі Донни Анни в опері «Дон Жуан» Моцарта, яка пройшла в рамках фестивалю під управлінням Ніколауса Арнонкура.

Виконання оперних партій в «Ромео і Джульєтті» з Роландо Вільясон було оцінено досить високо. З цим же виконавцем Нетребко виконувала партії в «Любовному напої» в 2005. У тому ж році вона зіграла роль Віолетти Валері в «Травіаті» з оркестром під керуванням Карло Різзі на Зальцбурзькому фестивалі.

У 2004 Нетребко знялася в американському фільмі «Щоденники принцеси 2» в ролі самої себе. У березні 2006 співачка подала прохання про отримання австрійського громадянства, пояснивши, що це позбавить її від бюрократичних процедур при отриманні віз. Австрія задовольнила прохання 25 липня, зі збереженням громадянства Росії.

У серпні 2010 року на конкурсі «Нова Хвиля» Нетребко відкрила нову сторінку в творчості, виконавши разом з Філіпом Кіркоровим пісню «Голос».

На Церемонії відкриття Ігор у Сочі Анна Нетребко виконала гімн Олімпіади.

У червні-липні 2015 року відбулося європейське турне Нетребко, баса Ільдара Абдразакова, тенора Олександра Антоненко і меццо-сопрано Катерини Губанової, присвячене пам'яті Олени Образцової. У Парижі (Версаль), Відні, Москві, Празі та Барселоні артисти виконали арії з італійських опер в супроводі оркестрів під керуванням диригента Марко Армільято.

У фіналі концерту в Московській консерваторії 7 липня всі його учасники влаштували костюмований флешмоб на знак солідарності і підтримки баритона Дмитра Хворостовського, що проходить курс лікування від важкої хвороби в Лондоні.

Анна Нетребко введена в зал слави журналу Gramophone.

"Талановитих людей дуже багато. І співаків чудових теж. Є десятки інших, які співають краще за мене те, що я не можу співати"

"Думаю, це пов'язано з тим, що я дуже добре знаю, що я роблю, з тим, що я на сто відсотків віддаюся ролі. Енергетика у мене досить сильна, і голос, завдяки розширенню грудної клітини, став досить великим, його чутно добре "

джерело: http://stuki-druki.com/authors/Netrebko-Anna.php

Anna Netrebko und Yusif Eyvazov - Full Concert Waldbühne Berlin 2017