9 головних причин вибрати для Вашої дитини елітну освіту в англійському пансіоні

Відправити дитину на навчання в англійську школу-пансіон дуже непроста, але важливе рішення. У батьків, безумовно, виникає багато питань і сумнівів: чи зуміє дитина звикнути до нової обстановки, до культурному середовищі, кухні, чи не буде йому там самотньо, чи зможе знайти друзів і чи варто затія тих грошей, які Ви заплатите?

Таргет UK, Москва. Перші школи-пансіони в Англії з'явилися ще в середньовіччі. Вони створювалися за образом і подобою Кембриджа і Оксфорда, і, по початку, навчання в таких школах-пансіонах було привілеєм лише для дітей англійської знаті. Сьогодні ситуація змінилася і вступити в англійські школи-пансіони може практично кожна дитина, за умови, якщо він зможе успішно впоратися зі вступними іспитами.
На сегодншній день число бажаючих вступити до британські школи-пансіони постійно збільшується і об'єктивно перевищує кількість місць в хороших школах незважаючи на цінник. У найпрестижніших школах процес зарахування може починатися за два-три роки до початку навчання, в деяких школах існують так звані списки очікування (waiting list), можливості надходження в такі школи можна прочекати кілька років.
Чому ж англійські школи-пансіони користуються такою популярністю і попитом у всьому світі? Для цього є маса причин, в цій статті ми перерахуємо лише основні з них.
1. В школах-пансіонах Англії в кожній дитині бачать особистість і до кожного підходять індивідуально, враховують його інтереси, сильні і слабкі сторони, але при цьому неухильно вимагають підпорядкування правилам і нікому не роблять ніяких винятків. Оскільки кількість учнів в класах досить невелика, то у кожного вчителя є можливість приділити належну увагу кожному школяреві не тільки під час уроків, а й після них. Класи змодельовані так, що хлопці відчувають себе комфортно завдяки доброзичливій атмосфері і можуть брати активну участь в освітньому процесі.
2. Чудова підготовка викладацького складу. Всі викладачі проходять дуже жорстку систему відбору, потрапляють в школи-пансіони тільки ті, хто має високі професійні якості та відповідною кваліфікацією.
2. Обладнані школи по самому останньому слову, тут є все необхідне для успішного навчання - від комп'ютерів до спортивного спорядження.
4. Психологічна підтримка - оскільки всі хлопці живуть далеко від дому, їм може бути складно звикнути до нової обстановки, вони можуть сумувати за домівкою, рідним і друзям. Тому, з першого дня перебування в школі-пансіоні, кожен день дітей розписаний по хвилинах і до відмови наповнений цікавими заходами і подіями. Многосічленний персонал уважно стежить за емоційним станом і поведінкою кожного з хлопців, допомагаючи їм швидко адаптуватися до нових умов.
5. Освіта в школах пансіонах, особливо в старших класах, є прекрасною підготовкою до вступу в університет, оскільки всі заняття проходять за тією ж методикою, що і в університетах - упор на самостійну роботу і письмові завдання, проведення дискусій і розвиток критичного мислення. За статистикою 92% випускників приватних шкіл-пансіонів вступають до вищих навчальних закладів. Цей показник в два рази перевищує середній рівень в цілому по Великобританії.
6. Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що рівень володіння англійською мовою у Вашої дитини буде практично дорівнює рівню носія мови, а це вже саме по собі величезний плюс. Якщо у дитини виникнуть труднощі з мовою на самому початку, то йому буде запропонована спеціальна програма, яка допоможе швидше подолати мовний бар'єр і усунути будь-які труднощі, пов'язані з нерозумінням мови.
7. В англійських школах-пансіонах існує унікальна можливість спілкуватися як з іноземними студентами, так і з британськими школярами. В англійській школі у дитини буде можливість подружитися з хлопцями з різних країн і є всі підстави вважати, що така дружба триватиме багато років.
8. Однією з основних і характерних особливостей шкіл-пансіонів в Англії, стало те, що студентів в них вчать бути самостійними, довіряти своїм внутрішнім переконанням, критично мислити і формувати свою точку зору, аргументувати її, проявляти лідерські якості. Так що поряд з високим рівнем академічних знань, школярі отримують можливість різнобічне розвиватися і проявляти свої унікальні якості і можливості як особистість.
9. Іноземним студентам, з головою занурившись в культурне середовище англійських шкіл-пансіонів, передаються багато з легендарних британських рис, серед яких вміння бездоганно володіти собою і правильно себе вести в будь-якій ситуації, завжди залишаючись справжніми леді і джентльменами.
Ви запитаєте, а чи є мінуси у традиційного британського навчання в школах-пансіонах. З точки зору самих англійців таких мінусів немає. Навчання в закритих пансіонах - це традиція, коріння якої зародилися ще в середньовіччі і будь-яка англійська родина зробить вибір на користь такого навчання, якщо може фінансово собі дозволити навчати дітей в приватній школі. Дуже часто діти забезпечених і знатних прізвищ поколіннями їдуть навчатися в одні і ті ж школи. Якщо спроектувати ситуацію на тих, хто приїжджає вчитися в Англії з інших країн, то в мінусів можна віднести відірваність від дому та сім'ї, але в пансіони, як правило їдуть вчитися в 14-16 років і в цьому віці діти добре справляються з ситуацією, так що на нашу думку, плюси навчання а пансіонах Англії, поза всяким сумнівом, переважають і вибір очевидний.

команда Таргет