Анфіса Чехова зробила відверту фотографію в Кіровському театрі

26 жовтня, в Кіров приїжджала блискуча Анфіса Чехова. У драмтеатрі пройшов спектакль «Коли чоловіка немає вдома», в якому Анфіса Чехова зіграла головну роль.
Актриса поділися своїми враженнями про місто. До речі, деякі пости, розміщені в соціальних мережах, змусили серця шанувальників Анфіси прискорено битися.

- Готуюся до зустрічі з Кіровським глядачем, - пише актриса перед виходом на сцену і прикріплює відверте фото. - Упс, костюм надягти забула! Головне, через забудькуватість, так на сцену не вийти.

Також актриса прогулялася по Кірову. Виявилося, що з містом у неї багато спільного. Наприклад, в роки війни в Кірові жила її бабуся.

- Який же миленький місто Кіров! Пройшлися трохи. Тут під час Великої Вітчизняної війни жила моя улюблена бабуся, було їй років 13-14. Вона багато мені розповідала про своє життя в Кірові. Нарешті, я тут побувала. Вирішила відзначити цей обідом в дуже смачному ресторані! Взяла ностальгічні страви, схожі на те, що мені бабуся готувала в дитинстві. Щи пісні грибні і моє найулюбленіше блюдо в її виконанні: курячі котлетки з картопляним пюре. Взагалі не їм картоплю, але сьогодні зробила виняток! Дуже смачно, але з бабусиними все одно не зрівняються. Мила, бабуля, я тебе пам'ятаю і дуже люблю.

До речі, вчора актриса відвідала Кірово-Чепецьк. У РК «Янтар» пройшов спектакль «Принади зрад». Звичайно ж, в головній ролі сексуальна Анфіса Чехова.

Звичайно ж, в головній ролі сексуальна Анфіса Чехова

В Кірово-Чепецке Анфіса оселилася в одній з міських готелів. Сервіс, обстановка і привітність власників їй так сподобалися, що вона навіть залишила свій відгук, про це повідомляє портал prochepetsk.ru.

- А в Кірові-Чепецке дуже красива готель нам дісталася. Люблю, коли бізнес роблять з душею. Господиня готелю створила таку приємну домашню атмосферу! А який у неї син: чарівний, красень і мамі в бізнесі допомагає! До речі, не одружений. А у мене камін тріщить, чай трав'яний з медом і гаряча ванна, ось що зараз мене радує! - написала зірка.