До ювілею Андрія Миронова в Москві відбудеться великий концерт

23 травня в 19.00 в Центральному Будинку Актора відбудеться концерт "Давайте неголосно ...", присвячений пам'яті видатного російського артиста театру і кіно - Андрія Миронова.

Блискучий актор, чия гра вражала філігранною технікою та імпровізаційних блиском, дотепний, тонкий і дивно світла людина, якого обожнювала вся країна. Фільми за участю Андрія Миронова як цінні книги, передаються з покоління в покоління. Багато фраз з кінострічок стали крилатими, а пісні, які виконував Миронов - справжніми хітами!

Програма концерту "Давайте неголосно ..." включає в себе пісні з улюблених кінофільмів за участю Андрія Миронова: "Про бідного гусара замовте слово", "Солом'яний капелюшок", "12 стільців", "Діамантова рука", "Звичайне диво". Виконають популярні пісні з кінострічок відомі актори і музиканти.

Серед них - заслужений артист Росії Олександр Олешко, актор, співак, популярний телеведучий, лауреат премії "Чайка", володар Спеціального призу Російської Національної акторської премії імені Андрія Миронова "Фігаро".

Голос заслуженого артиста Росії Леоніда Серебреннікова знають всі. Він звучить більш ніж в 70 кінофільмах (понад 100 пісень в кіно). Наприклад, "Дульсінея Тобосская", "Марія-Мірабелла". А в фільмі "Звичайне диво" Леонід Серебренников виконав знамениту баладу "Безглуздо, смішно, нерозважливо, шалено ... Чарівно ...". До 2005 року - ведучий програми "Романтика романсу" на телеканалі "Культура".

Актор театру і кіно, співак, сценарист і кінорежисер, пародист і телеведучий Андрій Анкудінов на п'ятому міжнародному фестивалі кінематографічних дебютів "Дух вогню" був удостоєний призу імені Андрія Миронова за кращу чоловічу роль.

Віталій Гребенников - актор театру і кіно, співак, учасник шоу "Велика різниця", лауреат численних міжнародних театральних фестивалів, служить в Театрі ім. Маяковського. Лауреат міжнародного конкурсу молодих виконавців російського романсу "Романсіада", відомий виконавець пісень Олександра Вертинського, Леоніда Утьосова, Валерія Ободзінского, а також популярних міських романсів і естради 30-70-х років.

Ще один учасник концерту - джазовий оркестр "Данс-Ленд", яким керує легендарний трубач заслужений артист Російської Федерації Семен Мільштейн. Член Всесвітньої гільдії трубачів, Семен Мільштейн понад чверть століття виступає як концертує трубач в найпрестижніших залах світу. У його джазовому оркестрі грають музиканти найвищого класу.

Квитки на концерт "Давайте неголосно ..." можна придбати у всіх касах міста, а також в касі Центрального Будинку Актора ім. А. А. Яблочкіної, за адресою: Арбат, будинок 35. Вартість квитків від 300 до 1500 руб.

Читайте останні новини Pravda. Ru на сьогодні