WikiZero - Меськова, Анастасія Валеріївна

1. балет [ правити | правити код ]
  2. кінематограф [ правити | правити код ]

open wikipedia design.

Анастасія Валеріївна Меськова (рід. тисячі дев'ятсот вісімдесят п'ять ) - російська артистка балету , солістка великого театру , Актриса кіно.

Анастасія Меськова народилася 23 липня 1985 року в Москві , В родині викладачів МГУ . Дівчинка з дитинства мріяла про кар'єру актриси, з 1989 року вона стала займатися хореографією в ансамблі імені В. Локтєва . У 1990 році стала лауреатом фестивалю мистецтв МГУ-90. В 1992 році прославилася, перемігши в телевізійному конкурсі « Ранкова зірка », Де танцювала номер на пісню Едіт Піаф .

В 1993 році знялася в головній ролі в кінофільмі Олександра Згуріді та Нани Клдіашвілі « балерина ». У тому ж році Анастасія надійшла в Московську академію хореографії , Де її педагогом Наталя Ревич . Випускалася по класу Софії Головкиной . Під час навчання була учасником програми «Нові імена». У 1999 році отримала диплом - стипендію Благодійного фонду сприяння розвитку хореографічного мистецтва імені Маріса Лієпи . Брала участь в гастролях Академії хореографії в Японії, Німеччина, Ізраїлі, Норвегії.

У « Артеку »Познайомилася з режисером Володимиром Грамматікова , Який запропонував юній актрисі (на той момент вона вже знімалася в епізодах двох фільмів) головну роль. В одна тисяча дев'ятсот дев'яносто сім році Меськова виконала головну роль в його фільмі « Маленька принцеса ». За цей фільм вона отримала Велику золоту медаль Московського кінофестивалю і премію « Золотий Овен-98 »За кращу дитячу роль.

Батько - Валерій Сергійович Меськов, академік; мати - Надія, викладач МДУ. Брат Сергій і сестра Катерина. Чоловік - бізнесмен Олександр. Діти: Василь, Савелій.

балет [ правити | правити код ]

• «Фантазія на тему Казанови» на музику В. А. Моцарта - Цариця балу
    • «Світлий струмок» Д. Шостаковича в постановці А. Ратманського - подруга Зіни
    • "Дон Кіхот" Л. Мінкуса - перша варіація в Гран па, Вулична танцівниця
    • "Ромео і Джульєтта" - Джульєтта
    • «Жизель» А. Адана - подруги Жизелі
    • «Лебедине озеро» П.Чайковського в другій редакції Ю.Григоровича - Іспанська наречена
    • «Світлий струмок» - Зіна
    • «Палата № 6» на музику А. Пярта в постановці Р. Поклітару) - Медсестра (Кухарка)
    • «Спартак» А. Хачатуряна , Хореографія Ю. Григоровича - куртизанка
    • «Болт» Д. Шостаковича в постановці А. Ратманського - Манька Фарт
    • циганський танець ( «Дон Кіхот»)
    • Мельничиха ( «Треуголка» М. де Фальи, хоерографія Л. Мясіна)
  • 2008
    • Еффі ( «Сильфіда» Х. С. Левенскольда, хореографія А. Бурнонвіля в редакції Й. Кобборга)
    • солістка ( «В кімнаті нагорі» Ф. Гласса, хореографія Т. Тарп)
    • солістка ( «Серенада» на музику П. Чайковського. хореографія Дж. Баланчина)
    • фурії (учасниця прем'єри), Жанна ( «Полум'я Парижа» Б. Асафьева у постановці А. Ратманського з використанням хореографії В. Вайнона)
    • пара в червоному ( «Російські сезони» на музику Л. Десятникова в постановці А. Ратманського)
    • фінальний вальс і апофеоз ( «Лускунчик» П. Чайковського, хореографія Ю. Григоровича)
  • 2009
    • мазурка ( «Коппелія» Л. Деліба, хореографія М. Петіпа і Е. Чекетті, постановка і нова хореографічна редакція С. Віхарева) - учасниця прем'єри цієї постановки у Великому театрі
  • 2010
    • брала участь у світовій прем'єрі і послідував потім європейському турне танцпьеси «А далі - тисячоліття спокою» / Creation 2010 року (музика Лорана Гарньє, хореографія Анжела Прельжокаж), спеціально створеної для Великого театру.
    • Флоріна ( «Втрачені ілюзії» Л. Десятникова в постановці А. Ратманського)
    • партія в балеті «Chroma» (хореографія У. МакГрегора)
    • три циганки ( «Анюта» на музику В. Гавриліна, хореографія В. Васильєва)
    • Мірта ( «Жизель» А. Адана)

кінематограф [ правити | правити код ]

• 1998 - Велика золота медаль московського Міжнародного фестивалю дитячих та юнацьких фільмів
  • 1998 - Національна премія кінокритики та кінопреси «Золотий Овен» за кращу дитячу роль
  • 2000 - золота медаль Міжнародного конкурсу класичного танцю «Фуете Артека»
  • 2001 - Гран прі Міжнародного конкурсу артистів балету у Відні

This page is based on a Wikipedia article written by contributors ( read / edit ).
Text is available under the CC BY-SA 4.0 license; additional terms may apply.
Images, videos and audio are available under their respective licenses.