Кращі пляжі Санкт-Петербурга і Флориди

Пост від: Тетяна Салова на 01.04.2014 в Головна сторінка Коментарі до запису Кращі пляжі Санкт-Петербурга і Флориди відключені 4,732 перегляди

Можна спостерігати за птахами, а можна спостерігати за людьми і якщо ви віддаєте перевагу другому варіанту, то вам варто вирушити на Clearwater Beach. Але про все по порядку ... Названо найкращі пляжі в США. Більш ніж 60 мільйонів унікальних відвідувачів заходять щомісяця на TripAdvisor і залишають близько 75 мільйонів відгуків і думок, що, безумовно є найкращою гарантією правдивості подібного рейтингу. Серед ТОП 25 кращих пляжів Америки, особливо виділяються пляжі Флориди: St. Pete Beach і Clearwater Beach.

Clearwater Beach, який тільки в січні отримав титул «Best Beach Town Florida» знову отримав визнання вже за версією TripAdvisor. Дружелюбність і шикарна довкілля - мабуть так можна охарактеризувати пляж Clearwater. Хвалять цей пляж за його чудовий білий пісок і чисті води, не кажучи вже прибережної інфраструктури. Тут забави для всіх вікових груп, від занять водними видами спорту для дітей та круїзів з романтичною вечерею до чудових заходів і нічних барів зі своїми запальними танцями. Послухати живу музику на відкритому повітрі можна в Frenchy в Rockaway Grill і Palm Pavilion Beachside Grill & Bar.

На Захід варто зупинитися докладніше: заходи на Пірсі 60 - це вже традиція Clearwater Beach, народ приходить на пірс з 6 до 9 вечора кожен день. З пірса відкриваються дивовижні види заходу. Clearwater Beach пропонує можливість відвідати Clearwater Marine Aquarium і поспілкуватися з дельфінами та іншими морськими мешканцями. Для відвідувачів з обмеженими фізичними можливостями, пляж безкоштовно надає спеціальні засоби для пересування по пляжу, які простіше у використанні на піску і при плаванні.

Психологи стверджують, що пляжі дають нам відчуття умиротворення. Скрізь, де земля, вода і небо зустрічаються, люди відчувають спокій. Але вода і пісок мають свої історії, свою боротьбу за існування в цьому світі. Подібна краса вимагає часу. Насправді, було потрібно більше 2 мільйонів років, щоб ми змогли насолоджуватися дрібним, білим піском на пляжах St. Pete Beach і Clearwater Beach. Коли ви ступаєте на пісок ви відчуваєте ніжний дотик мільйона піщинок. Але так було не завжди. Білосніжний пісок колись був непрохідними кварцовими горами ... на тисячі кілометрів.

на тисячі кілометрів

Пляжі St. Pete і Clearwater були визнані пляжами №1 в США і №5 у всьому світі в 2012 році - на основі думок мільйонів мандрівників. St. Pete Beach має так багато особливостей і розваг, що його просто неможливо залишити! Провести день за покупками на історичному Корі Авеню, пообідати в ресторані з видом на смарагдовий прибій, або провести день займаючись водними видами спорту ... візит не буде повним без відвідування Don Cesar Beach Resort, який був побудований за часів джазу і брав багатьох відомих знаменитостей, будучи пляжним зразком протягом більш ніж 80 років.

St. Pete був спочатку розділений з чотири пляжі: Pass-A-Grille Beach, Don Cesar Place, Belle Vista Beach і St. Pete Beach. У 1957 році, чотири пляжі були об'єднані в один St. Petersburg Beach. Пізніше городяни проголосували за те, щоб скоротити назву до St. Pete Beach. Пляжі St. Pete і Clearwater славляться своїми пляжними нагородами і тим, що в цьому краї, в середньому 361 сонячний день в році, і обидва пляжу безкоштовні!

Пляжі не єдине, що вабить сюди людей. Є багато й інших визначних пам'яток в районі St. Pete і Clearwater і вам не потрібен автомобіль, щоб насолодитися цією красою. Можливості пересування тут дуже великі, в тому числі і автобуси за кілька доларів в день, на автобусах легко переміщатися між Пірсом 60 на пляжі і, наприклад, Boyd Hill Nature Park на півдні Санкт-Петербурга або ж до пляжу серферів Upham.

Замість того, щоб повернутися додому з відпустки тільки із засмагою ... чому б не привезти додому розповіді про пригоди у відкритому морі і примарних зустрічах, про битви на борту піратського корабля і про усміхнених дельфінів? Всі ці можливості і захоплюючі подорожі починаються і закінчуються на пляжах - є кращими способами дізнатися ближче St. Pete Beach і Clearwater Beach.

Детальніше про турах і подорожі по США

Ому б не привезти додому розповіді про пригоди у відкритому морі і примарних зустрічах, про битви на борту піратського корабля і про усміхнених дельфінів?