Чехія: Англо-Американський університет (Прага)

1. Факультет бізнес адміністрування
  2. Факультет міжнародних відносин і дипломатії
  3. Факультет гуманітарних і соціальних наук
  4. Факультет журналістики
  5. Факультет права імені Джона Кері II
  6. Відгуки студентів
  7. Вартість за всю програму:
  8. Відео про університет
  9. ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Вартість програм навчання >>>   Каталог і структура програм >>>   Англо-американський університет знаходиться в історичному центрі Праги - Мала Страна (Malá Strana)

Вартість програм навчання >>>

Каталог і структура програм >>>

Англо-американський університет знаходиться в історичному центрі Праги - Мала Страна (Malá Strana). Університет був заснований в 1990 році і був першим приватним вищим навчальним закладом в Празі. Викладання ведеться англійською мовою в кращих традиціях університетів Америки і Англії. Студенти Англо-американського університету отримують відмінне академічну освіту і перед випускниками відкриваються блискучі перспективи для подальшого працевлаштування.

Англо-американський університет складається з п'яти факультетів:

• Факультет бізнес адміністрування
  • Факультет міжнародних відносин і дипломатії
  • Факультет гуманітарних і соціальних наук
  • Факультет журналістики
  • Факультет права імені Джона Кері II

Факультет бізнес адміністрування

Факультет бізнес адміністрування надає сучасні теоретичні знання в сфері економіки і менеджменту з ухилом на їх практичне застосування в реальних ситуаціях. Факультет ставить перед собою завдання розвинути в студентах аналітичне та критичне мислення для того, щоб вони змогли з успіхом застосовувати отримані знання в майбутній кар'єрі.

Бакалаврська програма в сфері бізнес адміністрування

Одна з найпопулярніших програм, яка надає практичні знання в бізнесі.

програма MBA

Одна з найпрестижніших і затребуваних програм. Студенти, що навчаються за цією програмою, мають можливість проходити стажування в Школі бізнесу і адміністрування при університеті Чапмен а США.

Магістра в сфері бізнесу і права на міжнародному ринку

Цей курс пропонує унікальне поєднання програм з економіки, бізнесу і права. Студентів готують до роботи в міжнародних, багатонаціональних корпораціях.

Магістра в сфері менеджменту та управління доходами

Програма концентрується на кількісних методах в сфері фінансів. Розроблено спеціально для працюючих в цій сфері, але також підходить для учнів на денному відділенні. Ця програма починається восени 2010.

Факультет міжнародних відносин і дипломатії

Бакалаврат

Програма розрахована на 3 роки, протягом яких студенти вивчають політичну, соціальну, ідеологічну та економічну складові історії світу. Програма розроблена таким чином, щоб студенти отримали глибокі знання в області глобалізації, економічної взаємозалежності країн, релігії, міжнародної безпеки та ролі таких організацій як ООН, Євросоюз та НАТО при забезпеченні безпеки в світі.

Магістратура

Під час навчання в магістратурі студенти вивчають міжнародні відносини, економіку і право, причини виникнення міжнародних конфліктів, а також дипломатичну історії і теорію дипломатії. Особлива увага приділяється проблемам Євросоюзу, але програма також включає порівняльне вивчення політики міжнародних відносин в інших частинах світу.

Факультет гуманітарних і соціальних наук

Факультет пропонує дві бакалаврські та дві магістерські програми.

Бакалаврат

Включає вивчення політики і організації суспільства або гуманітарних наук, культури та організації суспільства.

У магістратурі

Вивчають суспільно-політичний порядок (це продовження програми бакалаврату політика і організація суспільства) і гуманітарні науки.

Факультет журналістики

На факультеті журналістики студентів готують за спеціальністю журналістика і комунікації.

Факультет права імені Джона Кері II

Програма включає вивчення громадянського права і систему Англо-американського права, заснованого на принципі прецеденту.

Умови вступу:

• заповнена анкета;
  • нотаріально завірена копія про повну загальну середню освіту;
  • результати тестування на знання англійської мови:
    TOEFL (525 балів або 197 балів при проходженні тесту на комп'ютері, 71 бал iBT);
    FCE (A або B);
    IELTS (хв. 6);
  • есе;
  • резюме;
  • 2 рекомендаційні листи;
  • вступний внесок (500 CZK).

Магістратура

• свідоцтво про закінчення курсу бакалаврату;
  • результати тестування на знання англійської мови:
    TOEFL (550 балів або 213 балів при проходженні тесту на комп'ютері, 80 бал iBT);
    IELTS (хв. 7);
  • есе;
  • резюме;
  • 2 рекомендаційні листи;
  • вступний внесок (500 CZK).

MBA

• свідоцтво про закінчення курсу бакалаврату;
    IELTS (хв. 7);
  • тест GMAT (за бажанням);
  • вступний внесок (4 500 CZK).

Відгуки студентів

Відгук студента бакалаврату з бізнес адміністрування >>>

Відгук студента бакалаврату по європеїстиці >>>

Відгук студента бакалаврату з культури і суспільству >>>

Відгук студента бакалаврату з міжнародних відносин >>>

Відгук студента бакалаврату з журналістики >>>

Відгук студента бакалаврату з бізнес адміністрування в сфері маркетингу >>>

Відгук студента бакалаврату в сфері політології >>>

Відгук студента бакалаврату в сфері юриспруденції >>>

Вартість за всю програму:

Бакалаврат: 450.000 CZK

Магістратура: 330.000 CZK

MBA: 450.000 CZK

Відео про університет

Навчальні заклади можуть змінювати умови навчання, тому, перед оформленням, радимо звертатися до нас в офіс для отримання найактуальнішої інформації. Наші координати Ви можете знайти в розділі « контакти ».

Також рекомендуємо зайти на нашу сторінку « Питання та відповіді », Яка допоможе Вам розібратися в деяких нюансах освіти за кордоном.

Приходьте в наш офіс, ми будемо раді допомогти Вам!

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Сподобалася сторінка? Ставте лайк: