Марія Шабанова: найцінніше, що ми створили за весь час - це відносини з нашими клієнтами.

Директор будівельної компанії ТОВ «АМАРАНТ» (Москва і Московська область) Шабанова Марія Леонідівна розповіла про 8-річному досвіді і інноваціях.

- Марія, ваша компанія за сім років стала однією з найбільш затребуваних в Раменському районі (Московської області) в сфері установки металоконструкцій різного типу. У чому ви бачите причини такого прориву?

Складових такого успіху досить багато Складових такого успіху досить багато. Якість, безпека, ціна і, звичайно, наші співробітники. Кожен з нас розуміє важливість своєї ролі в досягненні успішного результату.

Надання точної і достовірної інформації нашим клієнтам, чудове обслуговування, якість будівництва, а найголовніше, впевненість, що наші клієнти отримають краще співвідношення ціни і якості - і ось сьогодні на кожному одному з трьох великих серйозних підприємстві Раменського району можна зустріти ворота і забори виробництва компанії «Амарант».

- Відомо, що ваша компанія здійснює різноманітні роботи, пов'язані з обробкою металоконструкції будь-якої складності. Розкажіть про них.

Для нашої компанії важлива кожна людина, яка звертається до нас. Для нас не існує пріоритетних або незначних замовлень. Ми можемо приступити до роботи на будь-якому етапі проекту, будь то суперсучасні автоматичні ворота при повномасштабному будівництві або виготовлення мангалів для вашої улюбленої дачі.

- Як в період економічного спаду вам вдається співвіднести ціну і якість?

У Раменському районі на металевий паркан ціни найприємніші. У зв'язку з низькою вартістю у нас є свої клієнти в Москві, де у нас є своє представництво. Для нашого району будівництво огорож та парканів дуже актуально, що обумовлено великою кількістю котеджів, приватних будинків, садових ділянок. Ми можемо виконати роботу як самі, так і продати вам все необхідне для будівництва паркану чи огорожі.

- Розкажіть про людей, що працюють у вас. Які у вас вимоги до їхньої роботи?

Наші співробітники - наш найголовніший актив. Енергійна і мобільна команда, що має першокласний досвід, сертифікати навчання і, головне, захопленість своєю справою. Наші клієнти відгукуються про хлопців тільки тепло, тому що їх якість роботи, бездоганна ввічливість і чуйність залишають у наших замовників тільки найприємніші враження. Майстерність наших співробітників дозволяє втілити в реальність будь-які фантазії клієнтів.

- Як ваша компанія будує відносини зі своїми клієнтами?

Будівництво завжди було справою складною і відповідальною, вимагає повної віддачі. Але найцінніше, що ми створили за весь час, - це відносини з нашими клієнтами. Нашим замовникам повинна подобатися виконана робота, вони повинні бути впевнені в безпеці побудованих об'єктів, вони знають, що в разі будь-якого подальшого неполадки ми приїдемо і у всьому допоможемо. Ми будуємо надовго, в тому числі будуємо надовго взаєморозуміння з нашими клієнтами. Ми намагаємося, щоб з нашими замовниками завжди був живий і всебічний розмову. На нашому сайті amarantmetal.ru можна в режимі онлайн розрахувати вартість проекту, виходячи і метражу і вихідних матеріалів. Також наші клієнти можуть ознайомитися з широким асортиментом послуг і продукції, які пропонуються, а головне, можуть побачити фотографії виконаних робіт і оцінити нашу роботу.

- Яка продукція вашого виробництва зараз користується найбільшим попитом?

Паркан із сітки «рабиця» нашого власного виробництва став хітом продажів. Ми повністю автоматизували процес виробництва і в результаті отримали якісний продукт за низькою ціною. Практичність паркану з рабиці зробила його популярним для дачних ділянок, городів і будівельних майданчиків. Багато жителів нашого району виявили фантазію і зробили його основою для витких рослин, перетворивши в живу і мальовничу огорожа.

Ще один улюблений нашим замовникам об'єкт - навіс під автомобіль з профнастилу і полікарбонату. Це сучасна споруда, що має дуже привабливий і футуристичний вигляд. На сьогоднішній день багато стоянки, офісні будівлі, магазини стали облаштовуватися такими навісами. Ми можемо виготовити не тільки навіс для автомобіля. За таким же принципом конструюються зупинки, навіси на вокзалі, захист басейнів. Наша компанія із задоволенням підбере навіс потрібної вам конфігурації для будь-яких цілей.

- Які плани у вашої компанії на найближчий час?

Практично всі пов'язані з впровадженням останніх ноу-хау в нашому секторі економіки, хочеться знати про все і вміти все. Є плани організувати виробництво деяких матеріалів для зниження собівартості продукції. Плануємо участь в столичних виставках, хочемо відкрити представництва в інших регіонах, надати можливість нашим співробітникам пройти навчальні програми, хочемо розширити соціальний пакет для працівників - премії, путівки в санаторії та дитячі табори. Планів багато. Так що завжди є чим зайнятися.

- Марія, велике спасибі за інтерв'ю.

У чому ви бачите причини такого прориву?
Як в період економічного спаду вам вдається співвіднести ціну і якість?
Які у вас вимоги до їхньої роботи?
Як ваша компанія будує відносини зі своїми клієнтами?
Яка продукція вашого виробництва зараз користується найбільшим попитом?
Які плани у вашої компанії на найближчий час?