Вистава "ЧЕРВОНІ ВІТРИЛА" номінований на премію "Музичне серце театру"

Вистава Театр-Театру "Червоні вітрила" потрапив в шорт-лист номінантів національної премії "Музичне серце театру" -2012!
Вистава Театр-Театру Червоні вітрила потрапив в шорт-лист номінантів національної премії Музичне серце театру -2012
12 листопада в Москві були оголошені номінанти Національної премії «Музичне серце театру» -2012. У список вистав-номінантів увійшли 13 постановок з різних міст Росії та країн СНД.

Шорт-лист вистав:

1. «Кресало», «Театріум на Серпуховке під керівництвом Терези Дурової», Москва
  2. «Дороги, які нас обирають», Московський академічний театр Сатири, Москва
  3. «Граф Орлов», Московський державний академічний театр оперети, Москва
  4. «Фанфан-Тюльпан», Московський державний академічний театр оперети, Москва
  5. «Мата Харі: любов і шпигунство», ТОВ «РуАртсПроджект», Москва
  6. «Льонька Пантелєєв», Театр юних глядачів імені О.О. Брянцева, Санкт-Петербург
  7. «Бал вампірів», Санкт-Петербурзький театр музичної комедії, Санкт-Петербург
  8. «12 стільців», Новосибірський театр музичної комедії, Новосибірськ
  9. «Червоні вітрила», Новосибірський академічний молодіжний театр «Глобус», Новосибірськ
  10. «Червоні вітрила», Свердловський державний академічний театр музичної комедії, Єкатеринбург
  11. «Червоні вітрила», Пермський академічний театр - Театр, Перм;
  12. «У джазі тільки дівчата», Одеський академічний театр музичної комедії ім. Водяного, Україна, Одеса
  13. «Вестсайдська історія», Білоруський державний академічний музичний театр, Республіка Білорусь, Мінськ.

Урочиста церемонія вручення премії «Музичне серце театру» відбудеться 10 грудня 2012 року в московському театрі «Нова опера» і традиційно збере метрів сцени, лауреатів премії минулих років, номінантів премії 2012 року, представників вітчизняної культури. Захід обіцяє стати одним з яскравих подій в театральному житті столиці, що минає.

Регіональні спектаклі, які стануть лауреатами премії, будуть запрошені до участі у фестивальних показах, проведення яких планується в Москві влітку 2013 року.
Вболіваємо за Театр-Театр!