У Севастополі пройде фестиваль «Червоні вітрила» (програма)

У Севастополі з 22 по 24 червня пройде літературно-музичний фестиваль «Червоні вітрила». Як повідомили організатори заходу, на гостей чекає різноманітна конкурсна і концертна програма, а також зустрічі з письменниками та артистами.

Уже вдруге на Північній стороні міста-героя пройде літературно-музичний фестиваль «Червоні вітрила», присвячений творчості письменника Олександра Гріна.

Урочисте відкриття фестивалю відбудеться на Михайлівській батареї 22 червня о 18.00. В цей день на фестивалі виступатимуть військові оркестри, шоу-група «Гуляй, душа», а також відбудеться показ прем'єрного спектаклю академічного театру танцю імені Вадима Єлізарова «Як молоді ми були».

Другий день фестивалю (23 червня) буде присвячений севастопольським молодятам, які стануть учасниками романтичної сцени повісті про любов, і піднімуться на борт яхти з червоними вітрилами. З концертною програмою виступить оркестр народних інструментів «Садко», естрадні та оперні виконавці.

Завершиться свято 24 червня. У програмі фестивалю цього дня - церемонія закриття, нагородження переможців та учасників, вітання випускників севастопольських шкіл, а також виступ кращих хореографічних і музичних колективів Севастополя.

У всі дні фестивалю з десятої ранку на Михайлівській батареї буде працювати ярмарок «Книжковий бульвар Севастополя», де будуть представлені книги від кращих видавництв Росії, а також роботи севастопольських ремісників і художників. З 14.00 в кінотеатрі «Моряк» демонструватимуться художні фільми за мотивами творів Олександра Гріна.