Театральна студія «Червоні вітрила» у Великому Новгороді.

З 12 по 17 липня у Великому Новгороді пройшов заключний етап 5-го Всеросійського фестивалю дитячих театральних колективів «Театральна юність Росії».

Організатори фестивалю: Міністерство освіти і науки РФ, АНО по роботі з талановитими і обдарованими дітьми, м Москви, Академія підвищення кваліфікації та професійної перепідготовки працівників освіти, м Москви. Заключного етапу передував заочний конкурс відеозаписів вистав.

В очному етапі фестивалю взяли участь 22 колективи. Близько 300 учасників з'їхалися з різних куточків країни: з Новосибірська, Челябінська, Магнітогорська, Тамбова, Воронежа, Саратова, Ярославля, Липецька, Курська та інших міст. Пензенської області представляла Зразкова дитяча театральна студія «Червоні вітрила» центру дитячої творчості. Ми представили на суд глядачів і журі спектакль «Сирени» за п'єсою Л. Хоролець «Етюди життя». З цим спектаклем студійці ставали переможцями на Московському і Санкт-Петербурзькому фестивалях дитячої та юнацької творчості. За 2 тижні до поїздки в Новгород нам довелося вивести одного героя з вистави і замінити 2 виконавців. У Великому Новгороді ми зайняли 2 місце, отримали Кубок і Диплом Лауреатів II ступеня. Кузяєва Олена, Давидова Анастасія та Кабулахін Денис отримали Дипломи та призи фестивалю за акторську роботу. Самородова Вікторія нагороджена Дипломом переможця конкурсу читців, який проходив в рамках фестивалю серед його учасників. Вікторія читала уривок з роману Ф.М. Достоєвського «Брати Карамазови».

Але не тільки нагороди отримали наші юні театрали, організатори фестивалю максимально постаралися розширити емоційний, естетичний і художній кругозір учасників. Крім перегляду вистав, ми відвідали Новгородський Кремль і Софійський Собор, Музей дерев'яного зодчества «Віто Славіца», будинок музей Достоєвського в Старій Руссі, Ліцей в Пушкіно, фонтани Петергофа.

Керівник гуртка Лесново В.Н.