РАМТ представить новий спектакль «Мушкетери» за мотивами роману Дюма

спектакль «Три мушкетери» в Рамте - фото ria.ru

Російський академічний молодіжний театр презентує на сцені сучасне прочитання класичного твору Дюма. В авторській версії режисера Андрія Рикліна як пластичної основи постановки обрані танець і фехтування. За його словами, пропозиція поставити такий спектакль режисер отримав від Олексія Бородіна, художнього керівника театру, близько дев'яти років тому, проте в той момент задумку реалізувати не вийшло через обмежений складу трупи. В цьому ж році учні Бородіна, з якими Риклін створив виставу «Червоні вітрила», втілили ідею саме так, як уявляв собі це режисер.

Максимально дотримуючись оригінального тексту твору «Три мушкетери», Андрій Риклін спільно з Марією Шутовій змінили лише хронологічний порядок оповідання, зробивши занедбаність вперед і назад по часу. Звичайно ж, не обійшлося без скорочень і доповнень, а авторські «фішки», на думку критиків, глядач повинен оцінити по достоїнству. У Рамте відзначають, що спектакль прекрасно підійде для сімейного перегляду: в ньому є і драйв від трюків і фехтування, і комедійне зміст, і ємні любовні лінії, і глибокий сенс - дійство вийшло багатошарове і в той же час досить легке і захоплююче.

Всього переглядів: