Наталія Громушкіна оцінила мюзикл «Червоні вітрила»

18 жовтня відбулася прем'єра московської постановки мюзиклу Максима Дунаєвського «Червоні вітрила». Подія відбувалася в Московському театрі мюзиклу. Поринути в казковий світ Олександра Гріна прийшли на прем'єру москвичі змогли вже в фойє театру. Гостей зустрічали актори в фантастичних костюмах з ланцюгами і корсетами, в вигадливих капелюхах-кораблях. Одним із завдань організаторів було змішати театральну естетику з технічним стилем стімпанк - головним стилем постановки.

На прем'єру в цей вечір прийшли багато відомих гостей. Уявити мюзикл приїхав сам Максим Дунаєвський. Привітати його з прем'єрою вирішив ще один метр, автор музики для багатьох фільмів, Аркадій Укупник.

18 жовтня відбулася прем'єра московської постановки мюзиклу Максима Дунаєвського «Червоні вітрила» Аркадій Укупник і Володимир Тартаковський з дружиною

Подивитися мюзикл по легендарної казці прийшла і актриса Наталія Громушкіна з чоловіком Іллею Оболонковим. Для виходу артистка вибрала класичні чорне плаття, надівши зверху блідо-рожевий піджак, і накинувши на плечі світлий шарф з хутра. Крім того, в залі були помічені Ілля Рєзнік з дружиною Іриною та Олексій Рибников.

Сценографія казки-фентезі захопила і дітей, і дорослих. Всю сцену займала металева конструкція величезного корабля, а мости-трапи, піднімаючись, поділяли дію на два світи, реальний і ілюзорний. І під одну з найромантичніших арій мюзиклу світловий ліфт піднімав дорослу Ассоль у виконанні Ольги Ажажа вгору як машина часу.

«Це розкішна постановка, чудове музичне звучання, чудові виконавці. Мюзикл «Червоні вітрила» вийшов на рівень міжнародного класу, з чим я вітаю мого колегу і друга Максима Дунаєвського », - поділився враженнями від побаченого Рибников.