Голу Пугачову виставили напоказ. ФОТО

В еротичному музеї виставили напоказ картини російських художників із зображенням оголеної Алли Пугачової . Тут же можна купити кружки з кумирами в голому вигляді і гіпсові фігурки зірок.

Як розповів директор музею, Пугачова в негліже користується великою популярністю. До речі, автор роботи на пісню Алли Пугачової "Без мене" присвятила її олігархам, що продав свою Батьківщину і виїхали до Англії. "У картині відображена соціальна, історична і політична ситуація на сьогоднішній день в Росії і світі. Гола жінка, гола країна", - пише в своєму блозі художник Віра Донська-Хилько, - "Максим Галкін зображений у вигляді бога торгівлі Меркурія, він символізує олігархів , які пограбувавши, покинули свою батьківщину і забули про своїх братів, сестер і матерів ", передають аргументи .

До речі, це не єдиний шедевр на тему оголеною Пугачової. Микола Тимофєєв, соліст "Дискотеки Аварії" ледь не купив картину із зображенням повністю оголеною Алли Борисівни. Після концерту учасникам колективу запропонували вирушити на виставку в одну з приватних галерей. Коля встиг сфотографуватися на тлі її. "На картині, на тлі Кремля, серед ширяють у повітрі трояндочок на стільці сиділа Алла Борисівна Пугачова", - розповідав Микола. - З одягу на ній були тільки туфлі і букет троянд. Оточували Примадонну голопопі ангели в беретах Мурзилки. На задньому фоні виднівся бюст Кіркорова.

На задньому фоні виднівся бюст Кіркорова

як повідомляв MIGnews.com.ua , учасниці російського телешоу "Фактор А" затіяли конфлікт з Аллою Пугачовою .

Новини по темі:

До дня народження Примадонни: унікальні ФОТО Алли Пугачової

Пугачова і Галкін показали свій заміський замок. ФОТО
Пугачова виклала в Мережу свої фото відпочинку на курорті. фото