Світлі джерела поезії Гірського Алтаю - LIS77.XYZ - Лісток.РФ. Новини Гірського Алтаю, новини Республіки Алтай

2017 рік - Рік екології в Росії. В рамках Року екології з 1 лютого по 10 лютого в дитячому відділі Майминского районної бібліотеки проведена поетична декада "Світлі джерела поезії Гірського Алтаю".

Протягом десяти днів понад сорок юних читачів прочитали вголос поетичні твори алтайських поетів про рідну природу: Бронтоя Бедюрова, Діма Белекова, Павла Кучіяк, Олександра Саруева, Сазонов Суразакова, Аржан Адарова, Лазаря Кокишева, Еркемена Палкіна, Бориса Укачіна, Миколи Улагашева, Олександра Ередеева ...
Поліна прочитала вголос вірш "Молитва у кедра" Б.Укачіна. Кожен читець намагався виразно прочитати вбрання вірш про природу рідного краю алтайського поета.

917 13

У своїх віршах поети оспівують бурхливі річки, високі гори, густі ліси, багряні заходи, листопадні осені, холодні зими. Тут не було переможців і переможених, адже головна мета даної акції - познайомити юних читачів з творчістю поетів Гірського Алтаю.
Привертала увагу користувачів книжкова виставка "Адреса поезії -Горний Алтай". На виставці були представлені збірки віршів алтайських поетів. Організаторами гучних читань віршів поетів Гірського Алтаю про природу виступили завідуюча дитячим відділом Глухівських Р.П. і провідний бібліотекар дитячого відділу Афанасьєва Н.М ..
Кожен учасник поетичних читань отримав солодкий приз.
Поетичні читання об'єднали юних читачів навколо поезії Гірського Алтаю, сприяли залученню дітей та підлітків до культурної спадщини рідного краю.
Поетичні читання "Світлі джерела поезії Гірського Алтаю" пройшли з надзвичайним натхненням. Адже поезія - це мова, якою говорить природа.
Йдучи, юні читачі несли в своєму серці теплоту і любов, яку залишили поети Гірського Алтаю в своїх віршах про рідний край.

Завідуюча дитячим відділом: Глухівських Р.П.

НА ЗНІМКАХ: юні читці Поліна Лушнікова, Андрій Девятілов і Данило Татарченко