Відкрита перша зміна в Дитячо-оздоровчому таборі РГСУ «Алмаз»

| 7024

5 липня відбулося відкриття першої зміни в дитячому оздоровчому таборі «Алмаз». Приїхавши на відпочинок дітей зустріли начальник табору Анастасія Єгорівна Медведєва, голова табірної комісії, проректор з управління навчально-реабілітаційним комплексом РГСУ Фяріт Закаріевіч Халіков, директор Центру маркетингу і молодіжних ініціатив РГСУ Галина Василівна Жукова, радник ректора РГСУ по спорту та молодіжної політики Раміль Мансурович Хакимов, голова міжрегіональної громадської організації «Спадкоємці Перемоги» Валерій В'ячеславович Калякін.

А. Е. Медведєва сердечно привітала хлопців з початком літніх канікул, побажала їм якомога краще відпочити, а весь колектив «Алмаза» зробить все для того, щоб час, проведений тут, залишилося для них одним з кращих спогадів на все життя.

Ф. З. Халіков зазначив, що відкриття першої зміни - результат величезної роботи університету по створенню необхідних умов для відпочинку дітей. У їх розпорядженні прекрасно обладнані 4, 5, 6 корпуси, спортивні майданчики, гуртки за інтересами, різноманітні розважально-пізнавальні заходи, краєзнавчі екскурсії, різноманітний спортивний інвентар. Він висловив надію, що діти наберуться тут сил, здоров'я на весь майбутній навчальний рік.

Г.В. Жукова звернула увагу на те, що дитячий оздоровчий табір РГСУ «Алмаз» - втілення в життя однієї з молодіжних ініціатив РГСУ. Тому тут все передбачено для максимально ефективного відпочинку хлопців. Галина Василівна, зокрема, підкреслила:
- Ви зможете оцінити все, що тут зроблено для вас, вашої зміни і наступних змін. З вами будуть вожаті, студенти РГСУ. Це ваші старші товариші, помічники. До них ви завжди можете звернутися з будь-якими питаннями. Хорошого вам відпочинку!

В. В. Калякін зазначив, що в РГСУ належна увага приділяється роботі з молодими. І відкриття дитячого оздоровчого табору РГСУ «Алмаз» - одне із свідчень цього. Хлопців чекає тут багато цікавого, в тому числі і заходи у військово-патріотичній сфері. Він підкреслив:
- Ми, дорослі, дуже хочемо, щоб ви відпочили якнайкраще і стали постійними друзями «Алмаза». Тут можна набути багато нових друзів. І хто знає, може бути, ця дружба буде супроводжувати вам все подальше життя.

Каже Фяріт Закаріевіч Халіков:
- Ми раді, що завдання, поставлені ректором РГСУ, академіком РАН В.І.Жуковим по відкриттю дитячого оздоровчого табору РГСУ «Алмаз» в рамках програми «Літо-2010» втілюються в життя. Цей проект виходить за загальноуніверситетські масштаби. Завдяки йому РГСУ ще більш посилить свої позиції як провідний соціальний університет країни. Діти, які відпочивають в «Алмаз», - майбутні студенти РГСУ. Дитячий оздоровчий табір РГСУ «Алмаз» примітний тим, що в ньому проходять практику наші студенти. Вони набувають тут безцінний педагогічний досвід. Це приклад того, як теорія органічно поєднується з практикою. Так ми готуємо фахівців високої кваліфікації в соціальній сфері.

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ.
Дитячий оздоровчий табір «АЛМАЗ».
Московська область, м Руза, вул. Радянська, д. 22
Тел. (8-496) 272-45-17

Шановні батьки!

Перед відправленням в дитячому оздоровчому таборі «АЛМАЗ» переконливо просимо Вас провести зі своїми дітьми роз'яснювальні бесіди про правила і норми поведінки в колективі, про шкоду алкоголю, нікотину та наркотиків, про необхідність дбайливого ставлення до табірного майна, а також про правила безпеки на воді.

За нездані гроші і цінності (плеєр, мобільний телефон, фотоапарат та ін.) Адміністрація відповідальності не несе.

Медичний огляд дітей, що від'їжджають в дитячому оздоровчому таборі «АЛМАЗ» у 2 зміну буде проводитися 21 червня 2010 з 9 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. за адресою: м Москва, Строминського провулок, д. 4, «Будинок культури».

На медичний огляд у дитини повинні бути наступні документи:
1. Путівка (сертифікат);
2. Копія свідоцтва про народження;
3. Копія медичного страхового поліса;
4. Медична довідка школяра, що від'їжджав до табору;
5. Довідка про відсутність контакту з інфекційними хворими (з поліклініки).

Місце збору дітей, що від'їжджають в дитячому оздоровчому таборі «АЛМАЗ» у 2 зміну 23.06.2010 року з 9 год. 00 хв. до 9 год. 30 хв.

Відправлення автобуса з дітьми в 10 ч. 00 хв. за адресою: м Москва, Строминського провулок, будинок 4, від «Будинку культури».

Приїзд дітей з ДОТ «АЛМАЗ» 2 зміни 10 липня 2010 року в 16 год. 00 хв. за адресою: м Москва, Строминського провулок, будинок 4, «Будинок культури».

Відповідно до листа Першого заступника мера м Москви Л.І.Швецовой від 01.04.2010 року № 4-19-4835 / 0 дитячі путівки надаються дітям у віці від 7 до 15 років.

сайт: almaz.rgsu.net

Актуальні новини