Шаболовка: керівництво до дії

The Вишка з'ясувала, куди варто ходити на Шаболовці і навіщо

1. Кафе - 15 (Ленінський пр-т, 15-а)

Кафе - 15 (Ленінський пр-т, 15-а)

Кафе-15 - затишне місце, розташоване на Ленінському проспекті. У меню представлений широкий вибір різний страв, а повноцінний бізнес-ланч - дуже привабливу пропозицію.

При кафе працює їдальня з 11 години і до 20 вечора. Тут є страви азіатської кухні: салати, супи (до двохсот рублів), локшина, піца (до чотирьохсот рублів), гарячі закуски і багато іншого.

Приємна атмосфера, спокійна музика і люб'язний персонал - ідеальні складові гарного вечора, який стоїть провести в Кафе-15.

2. Пивоварня на Шаболовці

«Пивоварня на Шаболовці» розташована в трьох хвилинах ходьби від ст. метро Шаболовская. Тут можна спробувати страви німецької та європейської кухні, безліч закусок до пива.

Якщо ви є великим фанатом цього напою, то ви просто зобов'язані відвідати даний заклад. На першому поверсі знаходиться пивоварня австрійської компанії «Salm». Вона розташована прямо в залі - це дозволяє стати безпосереднім глядачем процесу виробництва, попиваючи кружку фірмового напою. «Пивоварня» пропонує своїм відвідувачам замовити один з чотирьох сортів авторського пива - «№ 1», «Світле», «Оксамитове» та «Кабінетне». Воно вариться за німецькою технологією, дотримуючись традиційні методи.

Крім того, тут ви знайдете страви від місцевого шеф-кухаря, серед яких раки, котлети, пивні закуски, і навіть десерти. По буднях з 12 до 15 годин діє акція «Щасливі години» - ви отримуєте 20-ти відсоткову знижку на основне меню.

3. Хліб насущний (вул. Шаболовка, 2)

Шаболовка, 2)

Відразу варто відзначити, що заклад відкривається в 7 ранку, що дозволяє відвідувачам рано вранці насолоджуватися свіжим хлібом і м'якими булочками.

В меню пропонується багатий вибір випічки: французькі круасани, бріош, Даниш, твіст, а також всілякі Тарту, еклери, тістечка і багато іншого. Маленька пекарня створює атмосферу затишку і невимушеності.

4. Парк мистецтв Музеон (вул. Кримський вал, 10)

Кримський вал, 10)

«Музеон» - московська обитель мистецтва: тут проходять численні фестивалі, свята, концерти. Парк мистецтв - практично єдине місце в Москві, де ще зберігся пам'ятник «батьку народів» Йосипу Сталіну.

У Музеон розташовані численні майданчики, де постійно проходять лекції, вистави, виступи музикантів. Фішка парку - кінотеатр під відкритим небом, обладнання якого дозволяє дивитися фільми навіть під проливним дощем. Репертуар - найрізноманітніший.

Гордість «Музеон» - павільйон «Школа», де постійно проходять якісь лекції, виступають відомі люди. Родзинка павільйону - він майже весь зроблений з дерева.

Вхід в парк відкритий щодня: з 8:00 до 23:00 (в літню пору року);

з 8:00 до 22:00 (в осінньо-зимовий період).

5. Кінотеатр «Алмаз» (вул. Шаболовка, 56)

Кінотеатр «Алмаз» має 30-річну історію. Оригінальне дизайнерське рішення інтер'єру, великий вибір фільмів, приємна кав'ярня в сучасному стилі і навіть ресторан європейської кухні - на мій погляд, тут кожен знайде собі розвагу до душі.

У кінотеатрі є п'ять кінозалів, в який розташована новітня звукова система, крім звичайних місць тут також передбачені місця для поцілунків і кілька vip-лож. Кінотеатр відкритий з 9 ранку і до пізнього вечора.

З мінусів - не приймають картки до оплати. Приємно здивувало, що щовівторка - всі квитки по 150 рублів весь день і на будь-який сеанс в звичайному форматі (2D).

Яна Мірошникова

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Shift + Enter або натисніть сюди , Щоб проінформувати нас.

також рекомендуємо

Досить часто бакалаври пітерської Вишки вибирають Європейський Університет для подальшого навчання. Розібралися в нелегкій історії цього вузу і поговорили з випускниками та студентами

Про студентські таборах і про те, чим вони відрізняються від звичайних, читайте в новому матеріалі The Вишки

Продовжуємо подорожувати з інтернет-виданням The Vyshka і відкриваємо Іркутськ з нового боку

Ми поговорили зі студентами, які страждають від homesickness. Розібралися, чому це серйозний діагноз, і як впоратися з нав'язливими думками про будинок.

The Vyshka поговорила з першокурсниками, які пішли зі своїх університетів, щоб почати все з чистого аркуша в новому місці.