Американський школяр знайшов алмаз вагою 7,44 карата (фото)

Американський підліток Калельо Ленгфорд знайшов в національному парку «Кратер алмазів» (штат Арканзас) алмаз вагою 7,44 карата. Це сьомий за величиною камінь зі знайдених в цьому парку з 1972 року.

14-річний Калельо заявив, що йому пощастило знайти дорогоцінний камінь всього через 30 хвилин після того, як він з сім'єю прибув в парк. Хлопчик помітив алмаз біля струмка. Блискучий камінь був схожий на квасолину кольору кави. У адміністрація парку кажуть, що школяру пощастило: кілька днів поспіль в цьому районі йшли проливні дощі, які могли вимити алмаз на поверхню.

Калельо назвав свою знахідку Алмаз Супермена. Вартість його не повідомляється. Однак, відомо, що знайдений там же в 2015 році алмаз вагою 8,52 карата був раніше оцінений в мільйон доларів. Ленгфорд, втім, поки не збирається продавати камінь і хоче зберегти його в якості сувеніра.

«Кратер алмазів» відомий як родовище дорогоцінного каміння ще з 1906 року. У 1972 році на цій території був створений національний парк. Цей парк є єдиним в світі родовищем алмазів, є у вільному доступі для відвідувачів. Пошуками алмазів тут може зайнятися будь-який бажаючий.

Всього в «Кратері алмазів» з 1906 року вже були знайдені майже 75 тисяч дорогоцінних каменів. З 1972 року було зареєстровано 97 таких знахідок.
Найбільший алмаз їх коли-небудь виявлених на території цього парку - «Дядько Сем», вагою 40,23 карата - був знайдений в 1924 році. Він також є найбільшим алмазом, виявленим в США.

Він також є найбільшим алмазом, виявленим в США

Читайте нас в Telegram-каналі , Facebook і Twitter