Зорепад в Одесі: Аллегрова проститься, а Вітас згадає маму

1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

1 березня 2012, 12:02 Переглядів:

Дует. Солодка парочка заспіває в музкомедії за 200-1000 грн. Фото: rest.od.ua.

Перший місяць весни ознаменується в Одесі відкриттям зоряного сезону. У місто навідаються десятки іменитих виконавців. Серед них і такі заморські гості, як Деміс Руссос і Ріко Санчес.

Так, грецький соловей Деміс Руссос, як і належить живій легенді, виступить в позолоченому залі Оперного театру вже 6 березня. Насолодитися тенором чарівного й харизматичного співака можна буде за 200-1300 гривень, в залежності від місця в залі. Іншим закордонним сюрпризом березня стане виступ Ріко Санчеса - нового вокаліста фламенко-групи "Джипсі Кінгс".

"У грі Ріко Санчеса і його групи відчувається справжнє чоловіче начало, котре об'єднало етнічне латино акустичних гітар з більш сучасною джаз-роковою манерою бас-гітари і ударної установки", - саме так характеризують критики музику Ріко. Циганський король виступить в концерт-холі "Сади Перемоги" спеціально для одеських жінок 8 березня, а квитки на його концерт обійдуться в 450-1200 грн. Ще один подарунок одеситкам на 8 Березня - концерт групи Brazzaville, яка виступить в клубі-ресторані "Бернардацці". За квиток на дійство музикантів в стилі інді, відомих, крім своїх хітів, кавер-версією легендарної композицією групи "Кіно" - "Зірка на ім'я Сонце" - доведеться викласти 150-350 грн.

На радість любителям шансону 13 березня в Одесі заспіває найдорожчий, за даними журналу Forbs, співак російської естради Стас Михайлов. Він представить нову програму "Тільки ти ...". Почути улюблений хіт "Все для тебе" наживо можна буде у Палаці спорту за 200-1100 грн. А справжній ветеран вітчизняної попси Ірина Аллегрова виступить 26 березня. Концерт, пообіцяла "шалена імператриця", стане останнім в її кар'єрі. Співачка теж виступить у Палаці спорту, а її шанувальникам доведеться розщедритися на 150-1100 грн.

Стас Михайлов заспіває про любов. Фото: i.ua

Порадують концертами і наші земляки - Лариса Долина і Вітас. Перша виступить в музкомедії 6 березня. Народна артистка Росії і просто джазова королева виконає пісні з нової програми "Сни екстраверта". За живий звук готуйте 250-900 грн. На цій же сцені, тільки 23 березня, буде дивувати своїми вокальними даними Вітас. Свій виступ він присвятить трагічний загиблої матері. Квитки на нову програму "Мама і син" стоять 220-750 грн.

"Ідеальні дружини" Анжеліка Варум та Леонід Агутін заспівають про кохання 8 Березня в музкомедії. Квиток на концерт обійдеться в 200-1000 грн. Інша виконавиця романтичного репертуару Ірина Білик приїде в Одесу 3 березня. Українська мадонна заспіває в концерт-холі "Сади Перемоги", квиток на її концерт обійдеться в 250-1200 грн.

Буде чим зайнятися в березні і шанувальникам гітарного соло. З унікальним шоу 11 березня в Одесу приїде відомий музикант Дідюля. На концерті прозвучить і шаленість іспанської гітари, і умиротворені балади, і спекотні латиноамериканські пристрасті. За многостілевой концерт в музкомедії готуйте 180-580 грн. 31 березня в нічному клубі "Е" виступить білоруський гурт "Ляпіс Трубецкой" (квитки - 120-400 грн.). А 22 березня в цьому ж клубі дасть концерт група "Звери", причому вхід на концерт досить бюджетний - всього 160 грн. Не залишаться без уваги і шанувальники репу - спецаільно для них на сцену нічного клубу Palladium вийде хіп-хоп виконавець Guf (вхід - 150 грн).

"Лебедине озеро" і фестиваль клоунів

Досить насиченим буде і театральний репертуар березня. Так, найбільш очікуваною подією стане виступ в Оперному театрі московського державного балету під керівництвом В'ячеслава Гордєєва. Хореограф представить на суд глядачів класичний балет "Лебедине озеро", як раз в Міжнародний жіночий день 8 березня.

"У балеті 50 артистів, 4 зміни декорацій, розкішні костюми. Цей театр відрізняють віртуозна техніка, висока дисципліна танцю і фанатичне бажання домогтися успіху", - заманюють організатори, уточнюючи, що квиток коштує 150-750 грн. У Російському театрі вже завтра пройде спектакль "Врятовані сторінки« Майстра і Маргарити ". Вхідний квиток цілком бюджетний - всього 30-80 грн. У Театрі музкомедії тривають прем'єри нового мюзиклу" У джазі тільки дівчата ". Іскрометний постановку можна буде побачити 7, 9 і 29 березня, за 30-100 грн.

Тим часом в Будинку клоунів 28 березня стартує міжнародний фестиваль клоунів "Комедіада". У фесті візьмуть участь кращі коміки та міми Польщі, Росії, Бельгії, Нідерландів, Ізраїлю, Німеччини, США , Франції та України. Свято завершиться 1 квітня, коли на Театральній площі нагородять переможців.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Зорепад в Одесі: Аллегрова проститься, а Вітас згадає маму". інші Новини Одеси дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Маркевич Надія

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.