Ірина Аллегрова: "Талькова могла дзвонити хоч вночі" - Інтерв'ю зірок - Співачка - про відносини з Магомаєвим, підтримки Єльцина, чому закрила рот і що не можна прощати артисту. | СЬОГОДНІ

1. Ірина Аллегрова: "Талькова могла дзвонити хоч вночі" 8 листопада 2010, 8:55 Переглядів: Аллегрова....
  2. Орфографічна помилка в тексті:
  3. Ірина Аллегрова: "Талькова могла дзвонити хоч вночі"
  4. АВТОР:
  5. Орфографічна помилка в тексті:
  6. Ірина Аллегрова: "Талькова могла дзвонити хоч вночі"
  7. АВТОР:
  8. Орфографічна помилка в тексті:
  9. Ірина Аллегрова: "Талькова могла дзвонити хоч вночі"
  10. АВТОР:
  11. Орфографічна помилка в тексті:

- Ви щойно з крісла журі телешоу "Народна зірка" (ТРК " Україна "). Як вам?

- Я була приємно здивована, як все зрежисовані. А то, що у деяких учасників були "брудні" ноти ... Як на мене, головне виглядати переконливо. Ось, наприклад, Уїтні Х'юстон в останньому концерті свого великого туру співала знамениту I will always love you, і не змогла витягнути верхні ноти. Але зал все одно вибухнув оваціями, тому що розуміли: вона дуже втомилася після світового турне. Взагалі артисту це можна пробачити, але порожні очі - ніколи!

- Вам доводилося давати приватні уроки музики. Яким ви були педагогом?

- Огидним! Дуже нетерплячим, вимогливим, тому і перестала вчити. Зараз, через роки, зрозуміла: треба було бути більш терпимими. Просто я все схоплювала на льоту, могла нічого не робити цілу чверть, а потім підготуватися за тиждень до іспиту. Звичайно, я не подаю себе як приклад, але ... Зараз я б із задоволенням передала свій досвід, але поки нікому. Це не те, чого навчають у училище, консерваторії або театральному інституті, а то, що я напрацювала за все життя.

- Про досвід ... Чув, що коли ви жили з батьками в Баку , До вас в гості заходили і Мстислав Ростропович з дружиною, і Арам Хачатурян. Що пам'ятаєте про ці візити?

- Не зовсім так, тут є "непонятки". Ці люди дійсно були в моєму житті, але вони не заходили до нас додому. Мені просто довелося спілкуватися з ними в ранній юності.

- Був ще один відомий чоловік - Муслім Магомаєв, з яким, ви самі якось говорили, у вас міг бути роман, він надавав вам знаки уваги, але чому ж не склалося?

- Зняли тему! Знаєте, чому? Коли не стало цієї великої людини, царство йому Небесне, зараз говорити про те, як все було насправді ... Дійсно, я свого часу озвучила, що він проявив дуже велику участь в моїй кар'єрі. Він був моїм першим учителем естрадного вокалу, показував мені ази. А що стосується особистих відносин, то я ніколи не вдавалася в подробиці ні при його житті, а вже тим більше як його не стало.

- Наскільки важко було займатися самопродюсірованіем на початку 90-х?

- У мене була пісня "Мандрівник мною", з якої нічого було не страшно. Вона була моєю основною композицією, пішла в народ з першого ж показу по ТВ. Я взяла її як прапор в руки - і в велике сольне плавання.

- А чому ви погодилися брати участь в знаменитому передвиборчому турі 96-го року "Голосуй або програєш" на підтримку Єльцина?

- Це було абсолютно щиро. Але якби мені запропонували взяти участь в акції за людину, в якої і в чию команду я не вірю, я б відмовилася.

- Ви працювали з Тальковим. Яким він вам запам'ятався?

- Ігор був непроста людина. Уже після його смерті стали говорити, мовляв, у Талькова були різкі пісні, але він їх не співав ... Ну да, їх не показували по телевізору, але я сама свідок того, що він співав їх на концертах, нічого не боячись. Він був шалено талановитим і своєрідним. Але з Тальковим було цікаво, у нас були теплі відносини. Я можу віднести його до своїх дуже нечисленним друзям, на жаль, в минулому. Це була людина, якій я могла подзвонити в будь-який час доби.

- Ірина, свого часу ви підтримували форму за допомогою тайських таблеток, а що зараз?

- У мене зараз настав період, коли потрібно закрити рот. Так я називаю дієту. Але не визнаю всяких там змучує. Мені таку: захочу - з'їм булочку, захочу - з'їм тістечко.

Кар'єра: Народна артистка Росії

Ірина була заміжня чотири рази (від першого шлюбу у неї доросла дочка Лала), а першою її любов'ю був Муслім Магомаєв, у чому співачка нещодавно зізналася одному російському журналу: "Я була дівчина горда, до пори до часу таїла в собі почуття і дозволила йому розвинутися лише тоді, коли побачила знаки уваги з боку Мусліма. Всі квіти з його концертів приносилися в наш будинок і дарувалися мені, я, звичайно, просто літала! Але я розуміла, що в житті Мусліма є жінки, і змиритися з цим мені було важко ... ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Ірина Аллегрова:" Талькова могла дзвонити хоч вночі "". інші інтерв'ю дивіться в блоці "Останні новини"

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Як вам?
Яким ви були педагогом?
Що пам'ятаєте про ці візити?
Знаєте, чому?
Наскільки важко було займатися самопродюсірованіем на початку 90-х?
Яким він вам запам'ятався?
Як вам?