Афіша Харкова: "фінал" Аллегрової, ювілей "Пікніка" і "Люди і миші" з Харатьяном

1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

1 апреля 2012, 19:58 Переглядів: 1 апреля 2012, 19:58 Переглядів:   Відома Угонщіца дасть останній концерт

Відома "Угонщіца" дасть останній концерт. Фото: allegrova club.

Культурне життя Харкова не зупиняється ні на хвилину. Уже в середу зірка російської естради Ірина Аллегрова попрощається зі сценою і харківським глядачем. Відома "Угонщіца" дасть останній в першій столиці концерт в рамках гастрольного туру "Фінал".

Бажаючим побачити справжнє диво коштує відправитися на Ілюзійне шоу Imagination від братів Сафронових. За допомогою хитрості Ілля, Андрій та Сергій покажуть, як з залу разом можуть зникнути аж 10 чоловік, і змусять глядачів повірити в чудеса.

Рок-група "Пікнік" у цьому році відзначає своє 30-річчя, тому музиканти придумали видовищне шоу. У програмі "30 світлових років" харків'яни почують улюблені хіти від харизматичного соліста Едмунда Шклярського, а також насолодяться перформансом з фантастичними персонажами - гігантом на ходулях, лялькою з людським обличчям і танцюючим шаманом.

З театральними постановками до нас завітають відомі російські артисти. Так, на сцені театру ім. Шевченко виступлять Олександр Балуєв і Дмитро Харатьян з виставою "Люди і миші", поставленим за мотивами знаменитої повісті Джона Стейнбека.

А на підмостки оперного вийдуть актори московського театру Et cetera з комедійним виставою "Лица". Близько півтори години народні артисти Росії Олександр Калягін і Володимир Симонов будуть смішити харків'ян кумедними замальовками з життя російської провінції.

Гримерку БЕЗ КИМОНО І ХРАМ АРТЕМІДИ

У квітні театралів чекають нові спектаклі від харківських служителів Мельпомени. Так, в театрі ім. Шевченко гряде подвійний дебют: 22 і 24 квітня на сцені малого залу глядачам покажуть п'єсу японського драматурга Куніо Симідзу "Акторська гримерка", а в ролі режисера вперше виступить актриса Оксана Стеценко. "Ця п'єса - про мрію актора, про незіграні ролі. На сцені чотири актриси різного віку, які репетирують, лаються, і справа доходить навіть до вбивства, так що глядачі не соскучатся. І незважаючи на те, що автор - японець, кімоно в спектаклі не буде ", - розкриває секрети постановки режисер. Подивитися "акторські розборки" харків'яни зможуть о 18.00 (вартість квитка - від 50 грн).

У театрі ім. Пушкіна 27 квітня (початок о 19.00) покажуть виставу "... Забути Герострата" за мотивами п'єси Григорія Горіна. Режисер епічного дійства про спалення храму Артеміди - Анатолій Вецнер. Ті, кому не вдасться потрапити на прем'єру, зможуть подивитися виставу 28 і 29 квітня (вартість квитків - 15-50 грн).

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Харків Харків

, концерт , шоу , спектакль , ювілей , актори , актриса , гастролі , музиканти , Аллегрова , артисти , зірка

Ви зараз переглядаєте новина "Афіша Харкова:" фінал "Аллегрової, ювілей" Пікніка "і" Люди і миші "з Харатьяном". інші Новини Харкова дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Волкова Олена

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.