Відома актриса Аліса Гребенщикова представила в Кириллова спектакль «Капель»

1. Схожі матеріали

автор: Єгор Елін + +1 - автор: Єгор Елін   +   +1   -   16 січня на сцені Кирило-Білозерського музею-заповідника відбувся музично-поетичний спектакль «Капель»

16 січня на сцені Кирило-Білозерського музею-заповідника відбувся музично-поетичний спектакль «Капель». Його представила відома актриса театру і кіно Аліса Гребенщикова зі своєю творчою групою. Захід відбувся в рамках фестивалю «Різдвяна свічка».

В основі постановки - вірші Белли Ахмадуліної, Роберта Рождественського та Римми Казакової під фортепіанне супровід музичних композицій Мікаела Таривердієва, Андрія Ешпая, Оскара Фельцмана.

«Капель» - музично-поетична композиція про любов, про різних гранях непростих відносин між чоловіком і жінкою. Глядачі разом з героїнями вистави переживають все різноманіття емоцій закоханої людини: від світлої радості і смутку, хвилювання і трепету, до розчарування, болю і розпачу. Знову знайти кохання допомагають віра і надія - вічні супутники цього ніжного почуття, яке незмінно приходить разом з весняною капежом.

У залі був аншлаг, після вистави глядачі аплодували стоячи і не бажали відпускати артистів зі сцени.

Аліса Гребенщикова в спектаклі виступила як режисер-постановник, продюсер і виконавець головної ролі. Актриса із задоволенням поспілкувалася з кірілловчанамі, сфотографувалася і підписала листівки на пам'ять і дала організаторам невелике інтерв'ю.

- Аліса, відомо, що до Вологді і вологжанам у Вас особливе ставлення - ваш дідусь по материнській лінії родом з Вологди. Чи так це?

- Так це правда. У 2006 році я була в гостях на Вологодської землі. Їздила до будинку, де жив дідусь, коли був маленький. Мій дідусь Вадим Вікторович знає, що я і зараз приїхала в Вологодську область, він передає привіт всім вологжанам.

- Аліса, Ви багато гастролюєте і в місті Вологді бували неодноразово, в Кирилов ж приїхали вперше. Які Ваші враження від перебування в нашому місті, в Кирило-Білозерському музеї-заповіднику?

- Я дуже рада, що я і син, мій творчий колектив приїхали в Кирилов. Це дуже близькі мені люди, з Тетяною Колосової, Аліною Ненашева і Юлією Казакової ми разом багато працюємо, я намагаюся з ними ділитися тим хорошим, що бачу сама. Мені дуже сподобалося у вас в Музеї, я звернула увагу, як добре оснащений Музей з технічної точки зору, є мультимедійні елементи в експозиціях, що дуже зручно для відвідувачів. Це рідкість, навіть в столичних музеях не часто річ.

- «Капель» - це перший проект, в якому Ви актриса, режисер і продюсер? Як виникла ідея створення спектаклю?

- Так. Я дуже люблю вірші, і мені хочеться ділитися тим, що мені подобається. Мені буває дуже прикро, що багато хороші ліричні твори не почуті, не зрозумілі. Взагалі, часто вірші люди прокрутити, не звертають на них уваги. Я хочу, щоб їх почули, почули і вони оселилися в серцях людей.

- Аліса Борисівна, поділіться з нами творчими планами. У яких проектах і постановках Вас можна буде побачити в найближчому майбутньому?

- У грудні 2015 року, ми зробили ще один спектакль, теж за віршами авторів 1960-х років. Він називається «Сонячна в'язь». Можливо, ви його теж побачите. У нас є плани приїхати в Кирилов ще раз.

-Що б Ви побажали кірілловчанам?

- Я бажаю вам пишатися своїм містом!

Фото: Національний Києво-Печерський музей

Схожі матеріали

автор: Єгор Елін + +1 -

Чи так це?
«Капель» - це перший проект, в якому Ви актриса, режисер і продюсер?
Як виникла ідея створення спектаклю?
Що б Ви побажали кірілловчанам?