Школярі побували в "Країні чудес"

Захоплюючий квест-перфоманс за книгою «Аліса в країні чудес» пройшов для школярів в Центральній дитячій бібліотеці г.о. Істра

У дивовижний світ Льюїса Керролла Центральна дитяча бібліотека міського округу Істра запросила п'ятикласників школи ім. А. П. Чехова на «Бібліоночь 2018». Команда з 16-ти чоловік взяла участь в цікавому квесті-перфомансе по книзі «Аліса в країні чудес», який був підготовлений для цієї чарівної ночі провідним бібліотекарем Наталією Сазонової.

Що трапився в цей день ураган і відключення електрики в бібліотеці лише додали таємничості та чарів. Команду школярів в читальному залі зустріли казкові, гральні карти, розміром в їх зростання, а Білий Кролик покликав спуститися в свою нору.

Героїня казок Льюїса Керролла дівчинка Аліса (Сабіна Гусейнова) допомагала хлопцям в їх подорожі. Учасникам квесту потрібно було відповісти на задзеркальна питання, пройти лабіринт дверей, а також відправитися в Сад королеви за підказками. І все це в темряві і з ліхтариками! Метою гри було знайти Капелюх і в ній справа.

Потім в бібліотеці відбувся суд над самим Шляпником. Він був засуджений до проведення майстер-класу з виготовлення капелюхів, з чим діти успішно впоралися. «Обманює» всіх присутніх, провідний бібліотекар, Горячева Валентина Олексіївна.

Кульмінацією заходу стало «шалений чаювання». На столі гостей чекали склянки без дна, жуки і гусениці на тарілках, а в заварювальному чайнику дрімала мишка Соня. Такий стіл був сприйнятий із захопленням, гра «пересяду по колу» за книгою - теж. На радість хлопців захід завершилася чаюванням реальним, з справжніми цукерками і пастилою. А феєрверк з казкової гральної колоди карт викликав повний захват.

Бібліотека дякує батьківський комітет 5 «В» класу, Олену Зарочинцева і класного керівника Анжеліку Борисову за допомогу в організації та проведенні Всеукраїнської акції «Бібліоночь-2018», а також запрошує клас на інтерактивну літературну вікторину по книзі Л. Керрола «Аліса в країні чудес» .

У свою чергу, п'ятикласники, побувавши разом зі своїми вчителями на Бібліосумерках, передали свої схвальні відгуки про минулий літературному пригоді організаторам заходу - співробітникам Центральної дитячої бібліотеки, і пообіцяли читати книги якомога більше і якомога частіше.

Віра Васильєва,

фото з архіву