Гала-концерт фіналістів конкурсу «Аліса в країні чудес» / Харьков

12 травня 2016, загальні статті

17 квітня 2016 року, в ДК Міліції пройшов барвистий гала-концерт фіналістів конкурсу «Аліса в країні чудес» від творчої майстерні Ніколіни Бакуменко «Nikolina Gallery», який проходив за підтримки народного депутата України Хомутинніка В.Ю. та за сприяння депутата Харківської міськради Михайлова Г.М.

Конкурс пройшов у три етапи. З 70 учасників журі відібрало лише 20 фіналістів. Всі учасники концерту підготували яскраві номери та демонстрували свої таланти в різних областях: танцях, поезії, вокалі. У журі була дуже непросте завдання - вибрати з 20 талановитих фіналістів «Кращого Капелюшника» і «Кращу Червону королеву».

У номінації «Кращий Капелюшник» переміг Платон Лехуш, «Краща Червона Королева» в молодшій віковій категорії - Анна Лапенко, «Краща Червона Королева» у старшій віковій категорії - Марта Дудник, Приз «За артистизм» - Амалія Бакуменко

Переможцями інтернет-голосування стали: Огурцова Варвара і Михайло Сєріков.
Переможцями інтернет-голосування стали: Огурцова Варвара і Михайло Сєріков

Всім призерам і учасникам конкурсу були вручені дипломи та призи від партнерів конкурсу «Аліса в країні чудес».
Партнери конкурсу: майстерня домашнього варення «Йамі», розважальний центр «Холідей, майстерня повітряних куль« бікси », дитяча балетна студія« Princess Ballet Studio », подушки ручної роботи« Занкіс Крафт », іграшки ручної роботи« Справа руками », натуральна органічна косметика «Weleda», студія аквагриму Євгенії Грін, АТ «Хладопром», центральний парк культури і відпочинку ім. Горького,
організація незвичайних дитячих свят «Смарагдове місто». Інформаційні партнери конкурсу: інтернет - журнал «Korizza», журнал «Інь янь», журнал «Авто Леді», інформаційно-розважальний портал 78.com.ua.

Попереду нас чекають ще багато нових дивовижних проектів від творчої майстерні відомої художниці.

Слідкуйте на сайті www.nika-lino.com