Дивитися спектаклі театру Майстерня Фоменко | Фільм спектакль, спектаклі відео, телеспектакль

Театр «Майстерня Петра Фоменка» відкрився в 1993 році, представивши собою кістяк талановитих випускників ГІТІСу. З перших років існування, колектив завоював щиру любов глядачів, неодноразово стаючи призерами фестивалів. Об'єднавши в своїй концепції слідування традиціям російського театру в поєднанні з сучасною сценічною подачею, театральний майданчик стала місцем гри різних стилів.

Серед безлічі постановок, створених за роки її існування, з'явилися п'єси, поставлені не тільки самим Петром Наумовичем, але і його учнями. Сьогодні «Майстерня П. Фоменко» налічує 50 постійних акторів, а афіша закладу пропонує близько сорока класичних і сучасних вистав.

театральний репертуар

Із загальної кількості п'єс виділяються наступні роботи: «Вовки і вівці», «Війна і мир. Початок роману »,« Три сестри »,« Безприданниця »,« Театральний роман »,« Найважливіше »,« Венерин волосся », Сімейний щастя», «Білі ночі».

Постулати, завдяки яким робив перші кроки цей улюблений глядачами театр, і до цього дня залишаються незмінними. Це - продовження вдосконалення без втрати колишніх цінностей і підтримання діалогу з глядачем. Завдяки цьому, заклад займає високу планку серед відомих і улюблених театральних майданчиків Москви.

Офіційний сайт театру Майстерня П. Фоменко - http://fomenko.theatre.ru

Вистави театру Майстерня П. Фоменко дивитися онлайн ви можете на нашому відео порталі AllTheater.RU