Музей корейського алфавіту планує співпрацювати з алтайських музеєм «Слово»

10 жовтня 2016 р 14:05

Керівник белокуріхінского музею російського алфавіту «Слово» Андрій залишає побував в Музеї корейського алфавіту в Сеулі. Він зустрівся з генеральним директором музею Мун Чон Хо і обговорив можливість співпраці корейських і російських колег.

В ході зустрічі гостю розповіли про основну концепції музею, яка представляє корейський алфавіт (хангиль) як символ корейської культури, він ознайомився з основними експозиціями з історії корейського алфавіту. Андрій залишає вручив колегам офіційне вітальний лист від голови Белокурихи, сувенірну продукцію та презентаційні матеріали.

В управлінні

відзначають, що корейська сторона висловила зацікавленість у розвитку наукового і культурного співробітництва між музеями. Співробітники корейського музею передали Андрію Покідаеву навчально-методичний матеріал з вивчення корейської мови та літератури. Ці книги доповнять вже наявну в музеї російського алфавіту експозицію «Алфавіти народів світу».

Довідка: За підсумками регіонального конкурсу інноваційних проектів соціального підприємництва музей російського алфавіту «Слово» став переможцем в номінації «Кращий соціальний проект в сфері туризму 2015 року». Цього року музей відзначили в номінації «Кращий соціальний проект року в області культурно-просвітницької діяльності» на всеросійському конкурсі «Кращий соціальний проект року». Поїздка в Сеул відбулася за підтримки управління Алтайського краю з туризму, курортної справи, міжрегіональних і міжнародних відносин та Представництва МЗС РФ в Барнаулі.

10 жовтня 2016 р 14:05   Керівник белокуріхінского музею російського алфавіту «Слово» Андрій залишає побував в Музеї корейського алфавіту в Сеулі