Альфа-Банк представляє музично-поетична вистава «Хуліган. Исповедь »в Омську

Фото: afisha.yuga.ru

27 листопада в Омську Альфа-Банк представить спектакль присвячений життю і творчості Сергія Єсеніна, за участю народного артиста Росії Сергія Безрукова.

У музично-поетичному спектаклі «Хуліган. Исповедь »пісні на вірші Єсеніна і самі вірші у виконанні Сергія Безрукова виткані в трагічну історію про долю великого російського поета.

За дві години перед нами пронесеться вся його життя: його мрії і розчарування, метання і душевний біль, любов, вірші - і трагічний фінал. Це сповідь поета, в якій немає жодної вигаданої рядки: все слова, що звучать у виставі, належать самому Єсеніну.

- Підтримуючи яскраві культурні проекти, Альфа- банк в Омську вносить свій внесок в культурний розвиток і процвітання міста.

Підписуйтесь на наш канал в Яндекс Дзен .

Знайшли друкарську помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?